| llllllllllll a întrebat:

De cateva zile, am observat ca imi curge o secretie mai maronie. Am facut sex neprotejat acum 4 zile, dar mentionez ca NU SI-A DAT DRUMUL IN MINE. Deci nu se pune problema de asta si actul sexual nu a durat mai mult de 5 minute si a fost facut in apa. Menstruatia nu mai mi-a venit din martie. [ fiind neregulata ] Inainte de acest act, am mai avut altele protejate. Nici unul fara prezervativ. Teste negative de asemenea, dar acum dupa contactul acesta de acum cateva zile, am observat ca imi curge un fel de secretie mai maronie. Oare am ramas insarcinata? sau este posibil sa fi racit?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E mai degraba o dereglare hormonala severa. Trebuie sa ajungi cat mai repede la ginecolog. Mai poate fi si o infectie transmisa sexuala (dat fiind contactul sexual neprotejat).

| rockirm a răspuns:

Consulta un medic. problema a intampinat-o si nevastamea. la noi a fost o bacterie culeasa dintr-un strand sau o toaleta mai putin igienica (asa spunea medicul). tratamentul a fost oricum pentru amandoi. cam 6 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AAkum trebuie sa-ti vvina menstruatia draga mea, si mie mi s-a intamplatwinking.(dar oricum fa un consult)hee hee