| biancaIon a întrebat:

Bună! Dacă am făcut două teste de sarcină, la 21 si 23 de zile de la contactul sexual ambele fiind negative, exista sanse sa fiu insarcinata? Mentionez ca mi-a venit menstruatia, a tinut 5 zile, insa la inceput a fost maronie.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata, odata ce ti-a venit menstruatia.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista sanse, mai ales ca ti-a venit deja menstruatia.Inceteaza sa mai crezi toate aberatiile.Menstruatia din prima zi avea culoare maro deoarece continea sange un pic mai vechi(acesta isi schimba culoarea din cauza oxidarii).La unele femei este maro in prima zi, la altele in ultima zi.Nimic anormal aici.

https://www.royalhospital.ro/ginecologie/scurgeri-maronii/

Nu-ti mai fa griji aiurea.

Răspuns utilizator avertizat