| activ a întrebat:

De ce ai nevoie pentru a folosi un spray paralizant dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ca sa il poti folosi ( este destinat autoapararii!, si este eficient si contra cainilor! ) trebuie sa il ai, iar ca sa il ai, trebuie sa posezi 12 lei, cat costa la maazinul Vanatorul si pescarul, de unde il poti cumpara!
Este preferabil, totusi sa nu circuli seara tarziu prin locuri marginase, rau famate, si neiluminate!

| stefangeles a răspuns:

Sa-ti dai in ochi sa vezi ce fain ii laughing) in caz de o altercatie de un pericol, atacator/atacatoare dai cu spray in ochi big grin

| plasticstyle a răspuns:

De creier

| oracoluldindelphi a răspuns:

In primul rand nu inteleg ce treaba are sprayul paralizant cu categoria dragoste si sex. In al doilea rand, nu am inteles intrebarea. Daca vei fi mai clar, ai sa primesti si un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un motiv