| anonim_4396 a întrebat:

De ce apare miros neplacut dupa actul sexual protejat? Cum pot scăpa?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La cine apare mirosul, la tine sau la el?
Sex vaginal sau anal, ori combinate?

| Andreea930 a răspuns (pentru Violleta2022):

La mine, vaginal

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca-i vorba de sperma baiatului, fiindca spui "dupa sex" ca de era de la tine mirosul, il aveai si inainte de sex.
Asadar, daca mirosul neplacut vine de la sperma baiatului, l-as sfatuii sa mearga de urgenta la un cabinet de Dermato-Venerice si sa faca un test de boli cu transmitere sexuala, fiindca poate avea o boala.

| Andreea930 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am făcut neprotejat, am secreție așa albă, și el cu cine a mai făcut tot protejat mi-a zis că a făcut în trecutul lui.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreea930):

Baiatul una zice si alta poate sa fie realitatea, majoritatea mint, ca sa nu rupa relatia.
trimte-l la medic, pentru ca nu-i normal sa miroasa urat.
Uite aici posibile boli care provoaca si mirosuri neplacute:
https://www.csid.ro/......t-7884514/

https://www.reginamaria.ro/......exuala-its

| Andreea930 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sperma am văzut că miroase, și secretia de la mine vaginala? boli doamne ferește, nu vreau sa ma gândesc, și nu fac neprotejat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu mai faci sex, cum adică cum poți scăpa.
Pentru că la fiecare contact sexual, ai posibilitatea sa dai naștere unei ființe vii pe pământ, dar tu o risipești și se sarbazeste in interiorul vaginului.