| SergheiLascenko a întrebat:

De ce ar înghiți o femeie sperma unui bărbat? Care ar fi motivele pentru care ea ar accepta asta?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca asa vrea ea, poate sa-i si placa, mai stii?!

| Nemessys a răspuns:

Alea sunt scene pe care le vezi doar in filme happy Si bineinteles ca sunt platite pentru asta. E ca si cum ar fi un joc de ala sa mananci nu stiu ce chestii dezgustatoare pentru bani. Asa este si acolo happy. In viata reala sperma ori se duce in vaginul fetei, ori afara. In niciun caz in cura. Sau se mai poate duce si pe fata laughing depinde de preferinte.
Deci. ceea ce vezi tu, este facut doar pentru bani. Nu e nicio placere.

| PersonajFictiv a răspuns:

Respectul de sine la pamant, de aici pleaca si alte motive ( pentru bani, de placere, bla bla)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te frământă tare.

| Albinuța767 a răspuns:

Obligată, plătită, de placerea, să dovedească iubirea, etc. Eu nu as încerca niciodată.

| AnnabellaBB a răspuns:

Poate are fetișuri, ii place. Nu trebuie sa fie curva sau respectul de sine la pământ. Eu fac asta cu partenerul meu si ma simt f bine.