| alex2009 a întrebat:

Salut aseara nu stiu pe ce am apasat ca acum am bara de start verticala cum o fac sa revina la loc sa fie orizontala? multumesc

3 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Pur si simplu tii apasat click pe bara si o tragi in jos, unde ii era locul big grin

daca nu merge dai click dreapta pe bara si vezi sa nu fie bifata "Lock the taskbar"

Succes!

| Vichtory a răspuns:

Apesi si tii cursorul pe ea apoi o tragi unde era de la inceput.

| TooNight a răspuns:

Dai click dreapta pe bara, dai la proprietati, si apoi selectezi"Bottom". Funda?