| anonim_4396 a întrebat:

De ce are toata lumea o parere asa de rea de barbatii care nu se epileaza?
Vine chestia cu igiena, pana la urma daca nu te speli, poti sa n-ai par in niciun loc, ca oricum o sa puti, deci care i faza?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Eu am o părere rea pentru ăia care se epilează. Apropo cum de îi numești bărbați, spune-le ***.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca genealizezi incorect.
De fapt, nu ne deranjeaza parul barbatilor, ne deranjeaza doar lipsa igienei si mirosurile necorespunzatoare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea trebuie adresata acelor imbecili si cretinei care considera ca igiena este conditionata de existenta sau lipsa parului in anumite locuri. Barbatii In marea lor majoritate, cat si multe femei de regula cele educate, deci nu pitipoancele si parasutele inculte si "nespalate", ii considera pe cei care se epileaza niste jalnici "fetincai" efiminati, lipsiti de masculinitate, care fac de ras si de rusine sexul barbatesc. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Prea multa feminizare,, aia nu se mai incadreaza in tiparul de barbat. As zice mai multe dar ma abtin.

| relian a răspuns:

Nu stiu daca lumea are parere rea despre cei care nu se epileaza, fiecare cu cei place pana la urma.De vorbit da vorbesc, dar in general o fac fetele, femeile care spun uite ala ce de mai par are etc.Chestia cu epilatu tine de cum te vad femeile.Deci mai sexi in ziua de azi esti epilat.Ca sa arat ca am dreptate dau exemplu reclamele de la deodorante de la mai stiu eu ce, in care barbatii apar cum? Exact epilati.Cum ar fi acum pe bune sa apara un barbat paros facind reclama la mai stiu eu ce produs.Eu nu vorbesc din perspectiva celui care se epileaza si ca asa sunt eu invatat.Am fost si neepilat vreme de ani si acum epilat si sincer e mai bine asa mai epilat.Sinca ceva sa stii ca unele mirosuri vin si pentru ca ai prea mult marar unde nu trebuie. Uite epileazate la sub brat si o sa vezi ca nu o sa mai transpiri asa de tare ca si cand nu ai fi epilat.Deci nu stiu daca o fi de la par dar cand il ai transpiri mai rau. Poate gresesc dar eu asta am observat.Ca urmare te pai spala parfuma, dupa care mergi la o inilnire, pana a colo mergi sa zic faci efort si poc transpiri si te miroase aia.O sa spuna ca esti nesimtit.Plus ca daca folosesti un deodorant o sa fie mai bine daca esti epilat.Plus de asta majoritatea mai fac si sex oral, ca urmare te poti trezi cu scobitori pe unde nu trebuie.Acum depinde de fiecare ce exp are, si cei place.Dar parere rea nu cred ca se poate spune asa. Unia se epileaza pe tot corpu, si am dat exemplu barbatii din reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, eu nu as spune "toata lumea" ci mai de graba majoritatea, daca nu chiar mai putin de atat. Igiena nu are nici un fel de legatura cu epilarea. Aud mereu ca un barbat epilat este un barbat ingrijit. Nu, eu nu sunt de aceeasi parere, nici eu nu ma epilez si asta nu inseamna ca nu sunt ingrijit sau ca nu am o igiena corespunzatoare. Lumea se schimba pe zi ce trece. Daca ne uitam putin inapoi, au fost vremuri in care era la moda sa nu te epilezi chiar si in randul femeilor. Asa ca nu te mai impacienta tu asa tare, nu merita!

| Xelon a răspuns:

Din punctuale meu de vedere s-a umplut lumea de efeminati, parul devine deranjant doar în momentul în care nu te speli pentru ca atunci într-adevăr miroasă nașpa.

| MidnightR a răspuns:

De unde asemenea tampenie?

| Winddd a răspuns:

Eu nu am o părere rea. De ce generalizezi?