| XcozuD a întrebat:

De ce atunci cand barbatul afla ca prietena lui e virgina, sa zicem ca au ~22ani ambii, barbatul se bucura sau in unele cazuri nu mai vrea sa intretina relatii sexuale cu fata?
P.S Sunt baiat big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea responsabila a unei femei mai ales a uneia cu varsta deja de 22 de ani, de obicei necesita o munca mult prea serioasa si deloc placuta. Fiindca senzatiile "extreme" nu poate fi generalizata ramane la aprecierea fiecaruia daca dezvirginrea reprezinta un "premiu" psihic placut, sau o satisfactie sadomasochista. big grin

2 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

1. Se bucura ca e doar a lui laughing
2. E destul de munca!

| MariaIoana1111 a răspuns:

Unii se bucura pentru ca au impresia ca vor fi primii, altii refuza sexul gandindu-se la consecinte