| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp ar putea rabda un baiat pana fata ar decide sa intretina relatii sexuale cu el, ea fiind virgina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu vrea numai sex,deci daca o iubeste,rezista oricat. Oricat insemnand ani, nu luni.
Stiu ca ti se pare exagerat, dar e purul adevar.Pt un baiat care iubeste o fata,prima lui grija e sa n-o raneasca fizic sau psihic, da?
De asemenea, baiatul stie foarte bine cat de greu este pentru o fata sa fie virgina si sa faca sex pentru prima si a doua si a...destula oara! Drept pentru care,o protejeaza de el insusi,intelegi? Stie ca facand sex cu ea o raneste,si exact asta nu ar vrea, desi, sex ar vrea si el sa faca.Este o contradictie aici,dar dragostea e plina de contradictii si asta e una din ele.
In concluzie,daca prietenul tau insista sa faceti sex si declara ca nu mai poate si,vai,o sa moara, nu te iubeste, vrea doar sex.
Sunt sigura ca ai inteles!

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Mai nu stiu am zis si in celalalt mesaj totul depinde de tine.acuma trebuie sa te gandestik noi ne rezumam la asta laughing, noi facem mai mult sex decat dragoste cateodata gandim cu celalalt cap laughing, deci cu cat stai mai muult cu el cu atat mai bine pentru voi! si uite asa vine problema! atunci cand va tineti in brate, cand va sarutati,atingeri, priviri, etc asa vi se ridica fluturashii km asa apare dorinta de a fi mai aproape de el sau ea, si uite asa apare dorinta de a se vede unul pe celalalt in ashternuturile goale smug whistling
Acuma hmm mai e inca o problema vezi ai grija sa nu il intaratzi prea muult, o sa vina ca dobitocul la tine si o sa iti ceara sa faci dragoste cu el, pentru el e sex cred laughing, daca il ti asa in shuturi sa nu te asteptzi sa iti fie fidel (c`est la vie),
Ce pot sa zic succes si ai grija de tine

| Dennys1521 a răspuns:

Daca o iubeste
ar trebui sa rabdeze pana cand fata simte ca e pregatita
daca e unu care sta cu ea doar pentru sex.si e obsedat dupa sex.
nu ar rabda prea mult

| BillyX a răspuns:

Depinde cata rabdare are si daca are inlocuitoare nu o sa te mai bata la cap! laughing)