| Sfinnx a întrebat:

Ce aprere aveti despre un baiat de 17 ani care vrea sa`si cunoasca personal prietena mai mica cu 2-3 ani decat el.Si care se afla la o distanta de 250 de km.[Parerea mea,mi se pare ceva dragut, in asa fel puteti sa va cunoasteti in real si iti dai seama mai bine ce fel de persoane este]
PS: va rog fara comentarii gen: vrea sa intretina relatii sexuale si prosti.Nu vorbiti daca nu cunoasteti:*.

4 răspunsuri:
| LoVeIsMyAir a răspuns:

E un gest adorabil si oarecum romantic.E dovada vie ca distanta poate desparti 2 trupuri, dar nu si 2 suflete. love struck
Ce nu merita persoana iubita...eee!

| Cr1zzu a răspuns:

1:Stim ca acea fata cu 2-3 ani mai mica esti tulaughing si 2: Gestul mi se pare destul de dragut adica ce dragut...iti dai seama 250KM poate baiatul chiar vrea sa te cunoasca sa stea de vb cu tine la un suc foarte de treaba sa nu il lasiwinking dar mai intai vezi care sunt intentiile lui Ti pup:*

| danthe20 a răspuns:

Deci te inteleg si eu am avut o problema identica diferenta era de 2 ani doar ca tu fiind la liceu si ea inca in generala este un pic cam nasol ea acum e a 8 si tu a 11
In general ar trebui sa te duci nu ar trebui sa te opreasca o distanta happy
Varsta nu prea conteaza happy

FUNDA! te rog

| Sfinnx explică (pentru danthe20):

Mai astept cateva raspunsuri ^^.si ma decit la sfarsit :*