| falafel a întrebat:

De ce atunci cand intretin un act sexual cu prezervativ imi moare in timpul actului, ciudat este ca neprotejat nu am probleme, am ajuns s a nu mai suport prezervativele. Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de o afectiune de natura psihica.Iti recomand folosirea altor metode de protectie cum ar fi ovulele sau gelurile spermigene, sau partenera de sex sa foloseasca inelul contraceptiv NUVARING pe baza de hormoni.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se intampla lucrul acesta din cauza ca ai alergie la prezervativ. Sau poate prezervativele pe care le folosesti sunt prea stranse pe penis si duc la o inhibare a acestuia. Incearca alta marime de prezervativ si de la o alta firma de prezervative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca penisul tau vrea sex cu femei si nu cu bucati de cauciuc.

| emy100 a răspuns:

Poate nu ai destula placere din cauza prezervativului.

| Vampir007 a răspuns:

Preputul e devina, daca nu ai incizie cu prezervativul se decaloteaza greu si pentru ca nu este excitat capul penisului, acolo unde se afla cei mai multi receptori. De obicei prin decalotare obtii acea placere divina!