| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu o fata dupa ce i s-a terminat menstruatia(asa a zis ea) doar ca in timpul actului sexual a inceput sa sangereze destul de puternic. Eu foloseam prezervativ dar oricum am intrerupt imediat si am fugit sa ma spal.
Ce s-a intamplat? Ori nu i se terminase ori are alte probleme? Sa mai fac sex cu ea chiar daca eu folosesec prezervativ tot timpul sau sa renunt?
Mentionez ca am o viata sexuala destul de activa si nu am mai patit asa ceva pana acum, a fost chiar ciudat si neconfortabil.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cherrybomb a răspuns:

Nu i se terminase perioada. noramal o tipa trebuie sa astepte 3 zile dp mensta pentru ca mai poate curge.

| cherrybomb a răspuns:

@ BeciAcustic nu conteaza normal daca nu vrea sa aiba niste probleme trebuie sa mai astepte cateva zile de regula 2 - 3 ca sa fiti siguri.

| AnnaMaria a răspuns:

Posibil sa nu i se fi terminat menstruatia

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Dar nu te-ai gindit ca poate ea era virgina si i s-a rupt himenul? Daca nu era prima data atunci inseamna ca inca nu i s-a terminat menstruatia nu ai de ce sa te sperii dar daca se mai repeta de mai multe ori ar fi bine sa mearga la medic si nu cred ca ai de ce sa te sperii.succes in contiuare funda?

| andr33hk a răspuns:

Inseamna ca nu era in ultima zi de menstruatie.Nu te panica, poti sa faci sex cu ea dar nu va grabiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa nu i se fi terminat menstruatia, dar daca era virgina atunci inseamna ca i s-a rupt himenul.Dar ar mai fi o varianta:daca nu a facut dragoste de mai mult timp, inseamna ca a incercat o jena si a sangerat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Menstra i-a venit de Luni dupa masa deci luni marti miercuri si totusi a curs si joi. Virgina nu era in schimb nu mai facuse sex de 1 luna...asta sa fie problema?

| Havin a răspuns:

Inconfortabil l-)...ce sa zic...naspalaughing probabil nu i s-au terminat problemeletongue