| DelliaRennata a întrebat:

De ce atunci când iubitul meu ma penetrează mai adânc simt o durere in burta, in ovare? In unele poziții ma doare mai rau iar in altele mai puțin. Când doar ma penetrează nu ma doare, ma doare când o face adânc și rapid și se lovește de mine, tare, nu știu cum sa zic. Mai sunt fete care pățesc așa pe aici? Este normal? Poate fi din cauza ca el este foarte dotat? Va rog nu începeți cu mișto-uri, pe mine chiar ma doare și vreau sa știu dacă și asta ar putea fi o cauza. Nu am făcut sex cu altcineva in afara de el, deci nu știu dacă ma doare din cauza mărimii lui sau alte chestii. Poate fi și din cauza ca eu am 1, 65 iar el are 1, 85 și 80 kg?laughing am auzit la mai mulți, ca atunci când băiatul e foarte înalt iar fata scunda, este dureros actul sexual. Poate fi din cauza asta?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un chinez și nu o sa te mai doară. Poate da ca surdu' in clopot.

| alinstefanvlad a răspuns:

Este de la dispozitivul sau, este stricat, sunt multi baieti care se nasc cu denis penetros care este o afectiun neuronemoanala de tip B. Acesta il previne pe barbat din a te satisface, vino la mine pentru a te verifica sa vedem daca nu cumva ai pussyrigolosodie!

| SemJuizo a răspuns:

Doare din cauza ca e mai dotat si forteaza...
Vorbeste cu el si explica-i ca te doare si iti doresti sa fie mai delicat, ca intr-un vagin care are intre 7 si 14 cm. nu va intra o "jucarie" mai mare, oricat ar forta si ca daca forteaza, devine dureros, mai ales in pozitiile in care vaginul tau este expus mai mult, permitandu-i lui sa incerce sa intre cat mai mult.
Incercati mai multe pozitii si vezi care sunt cele mai comode si cele mai placute pentru amandoi.

Unii barbati cred ca sunt cei mai tari in pat daca copiaza ceea ce au vazut in filmele porno.Nimic mai fals! Acele lucruri pe care ei le vad sunt doar de efect si in majoritatea cuplurilor reale, sexul este diferit. Explica-i cum iti place si tie.Va trebui sa tina cont si de asta, nu numai de el.Pana la urma, atat relatia cat si sexul, sunt chestii de doi.
Numai bine!

| tzionut a răspuns:

Draga explicatia e simpla. Vaginul tau e mai mic decat penisul lui.
Varianta 1 schimbi partenerul.
Varianta 2, in caz ca varianta 1 pica, schimbati pozitiile.
Varianta 3, in caz ca si varianta 2 pica, cautati metode de satisfactie alternative, swing, anal, oral, masturbare reciproca...
Spor la obtinerea satisfactiei sexuale.

| DelliaRennata explică (pentru tzionut):

Ce mai este și swing?

| tzionut a răspuns (pentru DelliaRennata):

2 cupluri schimba partenerii. In dragoste si razboi orice este permis.

| Emilian65 a răspuns:

Durerile de care vorbesti sunt de la faptul ca este prea dotat pentru ce ai tu si ca lucreaza prea dur cand te penetreaza. Spune-i sa fie mai bland cu tine si sa lucreze fin cand face sex cu tine.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DelliaRennata):

Acum 10 ore | DelliaRennata explică (pentru tzionut):
Ce mai este și swing?
Swingul este o practică veche de când lumea, dar puţini sunt cei care ştiu cu adevărat ce presupune acest lucru. Swingerii sunt acele pesoane, acele cupluri care fac sex în aceeaşi încăpere, cu alte cupluri cu sau fără schimb de parteneri.
https://www.click.ro/......t-practica

| JojelJelosu a răspuns:

Pentru ca acolo ajunge.