| ciara111 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.de un timp cand fac sex cu iubitul meu, in unele pozitii se tot loveste cu penisul de colul meu uterin, ma doare dar nu foarte tare, chiar suportabila, si vreau sa stiu ce se poate intampla daca se loveste incontinuare. multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ajna a răspuns:

Ceeace doare este rau! Este bine sa eviti astfel de dureri, sigur iubitul tau te va intelege. Colul uterin este o parte a sensibila a organului genital feminin, portiune care sufera cel mai des in urma infectiilor genitale. Este bine sa nu fie suprasolicitata aceasata potiune, in plus ca te si doare! Ai grija de tine, inca este tanara!winking Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Poti sa fi dereglata la ogranul genital, sa iti provoace dureri permanente, sa iti deregleze menstruatia. Mai fa si tu o pauza de la sex, poate ca si din cauza asta de toare, faci prea mult sex.
Pozitiile care provoaca acea durere incearca si tu sa le eviti...
Sper ca te-am ajutat, funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| chelie91ptm a răspuns:

Bravo

| Zazu a răspuns:

Se poate intampla sa faci o inflamatie, daca este netratata la timp duce la cancer uterin.Ptr baieti este o senzatie teribila, pentru fete nu tocmai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la felsad