| andreealoredana a întrebat:

De ce atunci cind iubesc... mai am unele momente cind simt ura pentru acea persoana? stiti cumva ce sa intimpla cu mine? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie... Este un fel de revolta datorata unei actiuni facute de el care tie poate nu prea ti-a convenit... Oricum in data ce iti trece supararea revii la sentimente mai bune fata de acea persoanahappy. Sarbatori fericite! :*

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da. O urasti pentru ca o iubesti. Ajungi sa tii atat de tare la o persoana, incat incepe sa te deranjeze asta si ai anumite sentimente de ura pentru respectivul.

| Razvan a răspuns:

Datorita faptului ca ii interpretezi gesturile in mod negativ.Sau nu iti plac anumite parti din caracterul lui

| gigiro a răspuns:

Il urasti pentru ca te bulverseaza atat de tare.

| BlueHusky a răspuns:

Nu ai simtit acelasi lucru cateodata pentru parinti sau bunici?

| anonym_5376 a răspuns:

E normal mie mi sa intamplath, eu cred ca ti prea mult la el, iar el nu cred ca tine la tine cat ti tu la el.

Atunki apare ura pentru acea pers.

Nui arata ca esti nebuna dupa el pentru ca dupa aia o sa te fac geloasa fal uh pe el gelos si dupa aceea acea ura o sa dispara

sper ca te-am ajuthat:Xbig grinbig grinbig grin

| MaiiaAna a răspuns:

Te-a deranjat ceva ce a facut sau nu a facut? Stai linistita ca ceea ce simti nu e ura, consider ca e doar o senzatie de ura din cauza ca il iubesti prea tare si vrei ca totul sa fie perfect (cel putin prin asta am trecut eu)

Iubiti-va si fiti fericiti happy

| Iulia_1200 a răspuns:

Asa patesc si eu. Poate ca el nu te iubeste si de aceea cand il vezi ai un sentiment neplacut ca tu il iubesti iar el nu. In mintea ta se provoaca o tulburare emotionala foarte mare si incepi sa o iei unpic razna. Cand persoana te iubeste atunci tu simti acel lucru si ai emotii mari si sentiment de fericire. big grin

| LeeLee a răspuns:

Pai, presupun ca atunci cand simti ura pentru el e pentru ca iti greseste cu ceva! dar asta nu inseamna neaparat"ura", poate nervi...suparare...ceva de genu` asta! sper ca ti-am fost de ajutor kiss