| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu o traducere : Multi o spun, dar putini o simt. ( ma refer la love, la cuvintele ``te iubesc``)

2 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Love:X frumos cuvat... acesta este un cuvant care te face sa zbori atunci cand il simti, asa spun toti... Dar nimeni nu spune ca te poate face sa cazi la pamant la un moment dat!

| calutuuuu a răspuns:

Te iubesc nu poti spune unei persoane decat daca simti ca iubesti acea persoana in fiecare secunda din zi! mie tot o fata mi-a tradus aceste cuvinte! mi-a placut foarte mult raspunsul ei si de aceea l-am trimis mai departe!:-D