| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc. Dar cind am alaturi persoana pe care o iubesc profit de ea intr-un fel! Se intimpla ceva ciudat. De parca nu sunt eu. Vreau ceva sfaturi! Mersi!

Răspuns Câştigător
| cristibfmv a răspuns:

Spune-i in fata ca il /o iubesti bafta si da-mi funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca in prezenta cuiva care te iubeste te simti mult mai in largul tau, de aceea iti arati adevarata ta fata, despre care se poate sa nu fi stiut pana acum. Nu inteleg in ce fel profiti de persoana pe care o iubesti, ai putea sa aduci niste detalii relevante?

| Sara_8501 a răspuns:

Alexa! Ma simt... libera cind vb cu repectivul. Dar totusi...

| pima941 a răspuns:

Fix asa situatie se intimpla si la mine, nu stiu de ce dar parca e un lucru jenant. Tu fii optimista si fa ceea ce iti dicteaza inima.