| raMLesS a întrebat:

De ce au negrii penisul atat de mare in comparatie cu albii? Este o intrebare cat se poate de serioasa.
La negrii marimea medie cred ca este de cel putin 20cm Ce au ei si noi nu avem? big grin

13 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cica e mit...
Oicum nu-mi plac negriiwinking columbian as incerca laughing cica si aia sunt bine dotati media 18 cm deci 20-22 frecventwinking

| raMLesS explică (pentru alina2k18):

Ooo, aia imi plac si miehee hee laughing Daca dai de unu putin mai dotat, ala te **** de la usa de la intrare rolling on the floor laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns (pentru alina2k18):

Oho dulceata... 20 - 22? cred ca o sa mori de durere haha. Ai grija ce iti doresti, s-ar putea sa regreti te asigur tongue o marime ca aia cam distruge o femeie big grin

| alina2k18 a răspuns (pentru Liviu):

Am avut de 20 si I' m still alive! laughing)

| Liviu a răspuns (pentru alina2k18):

Atunci inseamna ca esti lunga'n bazin tongue majoritatea femeilor ragaie pe la 16 17 CM laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Liviu):

Nu inseamna ca o vreau/pot lua toatawinking ma excita mai mult sa vad laughing and how I'm struggling to get itwinking

| raMLesS explică (pentru alina2k18):

De 20? rolling on the floor Vaileeu, a doua zi nu te-a invitat si el la un shake de pilule? laughing laughing

| KindKid17 a răspuns (pentru alina2k18):

Tu chiar ai pofta de... laughing)

| alina2k18 a răspuns (pentru KindKid17):

E asa evident? laughing))
winking

| KindKid17 a răspuns (pentru alina2k18):

Daaa. De curiozitate, cati ani ai?

| alina2k18 a răspuns (pentru KindKid17):

Multiwinking

| Doja a răspuns:

E un mit intretinut de mass media impreuna cu tot porn-ul inter-rasial, filmele cu cote de diversitate sau alte prostii de genul asta.

Tot ei au si cea mai mare rata de boli cu transmitere sexuala, iar la noi in tara HIV-ul a venit direct din Africa de pe vremea lui Ceasca.