| Zburatori a întrebat:

E adevarat ca,, negrii" fac si canta rap mai bine decat,, albii"? daca da
de ce?

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

@gabi87 foarte bine zis
multi,, negrii" iti si spun care: 50 cent,snoop dogg, dr dre. si ma isunt
au spus asa despre eminem:
,, em. este singurul alb care poate face rap" exact aceste cuvinte leau folosit
in general albii se chinuie la facutul rimelor si in majoritatea cazurilor rimele iasa prost.si cantate pe un negativ suna atat de,, penal" adica cand le auzi iti vine sa razi.si in Romania dupa cum tiam mai spus sunt doar vreo cativa care parerea mea pot face rap.trist dar adevarat sad

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Da este adevarat.Doar pentru un fapt de timbru vocal si de capacitatea lor elevata de a face impovizatii cu voceahappy

Răspuns utilizator avertizat
| bianca9422 a răspuns:

Intrebarea asta nu apartie categoriei la care ai incadrato

| LexX_4090 a răspuns:

Este adevarat deoarece muzica rap, precum multe alte stiluri de muzica jen R&B, Jazz, ...sunt ale negrilor, de aceasta ei stiu mai bine sa faca rapwinking