| Mumoasa_8985 a întrebat:

De ce baetii inseala?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si fetele inseala nu te-ai gandit?

| RXN a răspuns:

De ce mama dracului va puneti intrebari existentiale cand habar nu aveti sa scrieti?

| Adorable a răspuns:

Citeam o carte odata pe care a primit-o verisoara mea la gradinita si in care scria : Fetele vad in lateral si sunt facute pentru a fi mame. Baietii privesc numai in fata si vad numai prada.
Asa sunt baietii, fetele sunt diferite tocmai pentru a se completa unii pe altii.

| escroaca a răspuns:

De prosti oh go on

| darrio2007 a răspuns:

De-asta ai intrat pe TPU? Ca sa pui asemenea intrebare? Si voi, fetele, inselati.

| Angelofdemon a răspuns:

Ca asa se cred ei macho.mari si tari iar fetele de curve nu le mai ajunge aia sotului si vor alta. si alta.
pa-pa:*

| bubulinabia a răspuns:

Si fetele inseala oh go on

| AlexJB a răspuns:

Eu zic ca poate le plac de alte fete si este adevarat ca nu doar baietii inseala.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Din acelasi motiv din care si fetele inseala`!happy`laughing

| Dorky a răspuns:

Eu unu sunt un baiat loial.adica niciodata nu mi-am inselat prietena.dar sa fim seriosi.doar baietii? fetele nu inseala niciodata? ele de ce inseala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat nu inseala o femeie cu o alta pentru ca e mai frumoasa, mai desteapta, mai tanara, mai inteligenta, mai atragatoare sau ce vrei voi. Ci doar pentru ca e alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne excitam prea mult...

| Hota a răspuns:

De ce fetele inseala?

| LiAnA_6557 a răspuns:

Sa se simta mandrii ca au mult iubite.oh go on