| Hurin a întrebat:

De ce baietii care arata cat de cat bine umbla cu toate grasele, uratele si alte specii asemenea?

48 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca alea care arata bine ii dezamagesc si se multumesc cu celalalte care tin de ei mai mult timp

| RAY a răspuns:

Pentru ca voi fetele aveti niste pretenti,sa fie super mega extra frumos,sa fie bogat,sa fie fraier,sa se lasa condus de voi,sa il puteti controla, manipula, inselati des, aveti pretenti mari pe bune, vad si eu pe tinder, badoo, bine si alea grase, urate au, toti vor maximul dar ofera doar vaginul

| Hurin explică (pentru RAY):

Toate umflatele au pretentii dar ele nu au ce oferi rolling on the floor
Nu mai umbla nimeni dupa grasi/grase sau urati/urate

| RAY a răspuns (pentru Hurin):

Nu e vina lor ca te resping ca e ceva involuntar,nu le atrage fizicul tau,asta e,te respinge sexul opus,din cauza fizicului,dar fetele sunt extrem de pretentioase peste tot in lume,ca au bani lor, si vor un barbat perfect care sa ii ofere toate sigurantele, emotionale, sexuale, financiare

| Hurin explică (pentru RAY):

Cand dau burta jos deja intru in prima liga rolling on the floor. La mine asta e problema principala.

Era nasol daca eram urat la fata.

Pe langa asta sunt tot felul de idioti care nu le pot oferi siguranta de X, Y si Z.

| alexalx1234 a răspuns (pentru RAY):

Să ști. Au o grămadă de pretenții și după tot bărbatul e vinovat.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Am primit un nefolositor, ma face sa rad

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca pretuiesc inteligenta fetei, nu un corp frumos si fara pic de creier.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că alea mișto de obicei au IQ redus și se mulțumesc să alerge după toți nătăfleții și bizonii care le taie calea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mihai69):

Alea misto au fițe si figuri, nu le mai ajungi la nas nici cu parul, se cred foarte frumoase, o sa ramînă singure, frumusetea nu este vesnică.

| alexalx1234 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Toate au fițe și figuri

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca asa vor ei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că au personalitate, carismă, sex appeal, așa cum sunt ele.

| Goete a răspuns:

Tu esti tot baiat si ai mai putinr grase urate, pentru ca sunt ocupate de Ei, sau esti fata super buna si nu stii de ce nu umbla cu tine?

| Hurin explică (pentru Goete):

Ce zici tu acolo? Ia-ti grasele si fa-le sa guite rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Hurin):

Si uita cine are ce are cu grasele?
Voi ar trebui sa foto uniti, nu?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Strainul: Salut Mariusica, ai avut prietena?
Mariusica: Am f+ututo pe mata da nu sti tu, mai aveti si alte intrebari.
Strainul: O! scuze nu am vrut sa te supar.
Mariusica: Ti-am raspuns asa pentru ca am avut o zi proasta si ai mai venit si tu cu intrebari stupide care nu isi au rostul, VEZITI DE TREABA TA.
Strainul: Scuza-ma.

| alexalx1234 a răspuns:

Și eu mă întreb asta. Totuși e ciudat că ele nu ar umbla în veci cu vreun băiat urât.

| Willis a răspuns (pentru alexalx1234):

Până la urmă tot ce mai rămâne vor lua, asta dacă nu vor să stea singure toată viața.
Triezi, refuzi când ești tânără, apoi realizezi că a trecut jumătate de viață și nu ești cu nimeni să îți spui oful, sau să convietuiești

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru alexalx1234):

Exact, e ca si cum ele zic "Toate fetele sunt frumoase, dar baietii doar vreo 20-30%.Noi ne permitem sa fim grase si urate, dar voi nu!".E ireal ce se intampla!

| alexalx1234 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Mai sunt și alea care spun că vor băieți buni, dar tot cu bombardieri și cocalari se cuplează și genul ăla de fete care spun că văd în tine tot ce și-au dorit, dar tot te refuză.

| alexalx1234 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Eu unul sunt destinat să rămân singur toată viața. Aia e.

Răspuns utilizator avertizat
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Hyacinth):

Esti dus cu capul daca tu crezi ca eu am zis ca ii vad pe barbati frumosi! Spuneam ca din cauza feminismului, toate femeile se considera toate frumoase, chiar si alea urate, si au niste standarde care se intind pana la cer, dar barbatii trebuie sa le accepte pe ele asa cum sunt! Asta spuneam, iar daca tu negi ceea ce spun, esti un ignorant!

Răspuns utilizator avertizat
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Hyacinth):

Omule, sunt obosit sa va tot explic voua, idiotilor, adevarul! Sunt destule dovezi stiintifice si din literatura care demonstreaza ce zic, ca frumusetea este OBIECTIVA! Prietenii aia ai tai fie arata bine, fie sunt luati pe interes!

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Se simte lipsa lui SoareDaniel. Ar trebui sa revina de urgenta cu alt cont. Imi place cum dadea de pamant cu unii. Era inegalabil.

| Hurin explică (pentru Hyacinth):

Deaia vin scotieni, italieni si arabi in Romania? Sa isi gaseasca maimuta traditionala care sa mai arate si bine? rolling on the floor Aia sunt niste rejecti la ei in tara iar restul sunt turisti.

| Hurin explică (pentru Hyacinth):

Eu vreau una care sa ma tina in priza si vice versa. Nu o sa iau vreodata pe una care arata ca dracu sau mai rau, nu vorbeste sau nu stie sa vorbeasca rolling on the floor.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Tu n-ai murit alaturi de Morwen?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, intreaba-ti tatăl.
(Ok, imi pare rau, mi-a scapat) rolling on the floor

Mai in gluma, mai in serios... rolling on the floor
Vorba aia

| Hurin explică (pentru anonim_4396):

Te referi la bunicul tau? Era cam ca tine asa, nu are rost. rolling on the floor

| Saiko10 a răspuns:

Pentru ca tu crezi ca sunt asa doar pentru ca tipul ala frumos nu este cu tine, si fetele alea chiar au o personalitate faina.

| Hurin explică (pentru Saiko10):

Nasoalele nu au de ales decat sa fie cat mai placute pentru cui ii place de ele. Genul ala de femei de te uiti pe langa ea rolling on the floor.

| Saiko10 a răspuns (pentru Hurin):

Clar esti material doar pentru adventuri.

| Hurin explică (pentru Saiko10):

Daca e buna de mai mult o pastrez. Daca nu, urmatoarea la rand big grin

| Saiko10 a răspuns (pentru Hurin):

Problema este ca tu nu esti mai bun de mai mult.

| Hurin explică (pentru Saiko10):

Sunt cel mai tare. Tu poti sa dai cu capu cat vrei de taran de oras frustrat rolling on the floor

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Fiindcă sunt ca sateliții naturali, atrași de ditamai planetele.

| Morbid a răspuns:

Nu stiu unde ai vazut tu asta. El sa fie mai frumos decat ea.
De obicei cuplurile arata cam la fel, unii Mai au putina burta i-ar Ele se mentin cat de cat.

| Hurin explică (pentru Morbid):

Iar eu ca arat foarte bine la fata trebuie sa dau burta jos. Joc la liga mare direct big grin

In schimb aia mai uratei, mai deformati nu prea au de ales.

| Willis a răspuns (pentru Morbid):

Am văzut destule cazuri. El bine, ea nasoală, dar nasoală...
Asta e. Atât au putut și ei să atragă, ca și pereche...

| Morbid a răspuns (pentru Willis):

Te pipi pe ea de atractie, pana la urma conteaza cum te intelegi cu Persoana aia.
Fiecare avem mandria aia, ba sa le arat celorlalti ce bucata mi-am luat, uneori eram invidios pe unii ca au prietenie frumoase da cand am vazut ce caracter au unele sa te fereasca dumnezo.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Willis):

Poate ei au fost respinsi de alea frumoase care caută numai bani, si feți frumosi, si cum trec anii trebuia si ăla sa si gaseasca femeie, asa ca sa ales cu urîtania a totr cautat si el pana si a dat seama ca trec anii imbatrineste si decat sa stea singur e buna si urîta, dar in cele mai multe cazuri ea e urîta si mai batrina decat el, asta e chia de ne acceptat.

| Psihiatrie a răspuns:

Manca-ti-as ce ai tu mai scump daca stiu, asta ma intreb si eu.
oare au carisma sau bani, ca nu imi explic

| Hurin explică:

Mi-e scapat, data viitoare sunt mai atent sa nu se mai intample. laughing