| wrzzer123 a întrebat:

De ce baietii se indragostesc primii si sufera primii, dar fetele nu? Cu alta tema sunt ele!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca sunt fraieri e vina lor, daca ai incredere nu e vina lui fata aia, fetele sunt hipergame mereu cauta un baiat mai bun, cand gasesc se duc la ala, nu ai incredere nu suferi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este o lege. Se intampla. Baietii sunt condusi foarte mult de impulsurile sexuale si cand acestea sunt camuflate in "dragoste" si se taie, se refuza... considera ca le-a picat lumea. Deci... daca tu (daca despre tine e vorba) nu vrei sa suferi, nu o sa suferi. Depinde cum privesti lucrurile ^^

| Sofer a răspuns:

Asta și eu vreau sa știu. Am abordat fata de care îmi place în noaptea asta și mi-a dat Facebook ul și ce sa vezi, ii într-o relație laughing cel mai tâmpit sentiment sa te îndrăgostești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele nu sunt amatoare ele de relatii si baietii, dar depinde.Si fetele mai sufera din dragoste.

| puiurobert967 a răspuns:

Fetele nu au suflet, il iau pe al nostru, se joaca cu el, si gata, asta a fost tot