| ElPucio a întrebat:

De ce baietii cand vor sa si-o puna spun la toata lumea? Si de ce fetele cand vor nu spun la nimeni? De ce?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca la baieti nu e rusine, la fete da

| RAY a răspuns:

Nu toti baieti nu generaliza, uni baieti se lauda pentru a isi mentine pozitia in grup sau a isi arata superiotatea in fata altor baieti, femeia e un trofeu, u cat ai mai multe cu atat inseamna ca esti mai barbat invers cu cat ai mai multi cu atat esti mai de rasul lumii, pentru o fata sa faca sex e foarte simplu pentru un baiat care nu e frumos e mult mai greu

| neutrino a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt vanatori prin nastere, iar vanatorilor le plac sa se laude cu trofeele obtinute, chiar daca in majoritatea cazurilor, exagereaza!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca asa vor ei sa se laude cu trofeele castigate.

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca despre femei s-ar spune ca sunt curve si despre barbati ca sunt barbati adevarati. Mentalitate stupida, dar foarte raspandita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se simt mai bine cand se dau mari presupun. Vino la mine la munca in vestiar sa vezi acolo cu le insira alfabetic baietii laughing ce "trofee" au avut ei in weekend.

| MrLucas a răspuns:

Mandria masculina de prost gust presupun...

| peanutbutterjelly a răspuns:

Pentru ca baieti de genul asta sunt egoisti si nu iau sexul or fata respectiva in serios vor doar sa asi satisfaca poftele. fetele se incred pe baza sentimentelor si daca iubesc nu simt nevoia sa impartaseasca nimic cu nimeni