| 4oper a întrebat:

Cine spun mai multe minciuni, fetele sau baietii?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baietii dar nici fetele nu stau rau la capitolul asta

| Danysan a răspuns:

Categoric fetele -Sunt maestre -Te mint daca vor si cand iesi in Oras daca vor. Totusi e o arta se stie.Sa fugi de asa ceva!

| Axys a răspuns:

De obicei si fetel si baieti spun minciuni depinde si de personalitatea ficaruia, uneori suntem nevoiti sa mintem ca sa esim in avantaj ear in alte ori e doar din obisnuinta ca sa te crezi cineva sa zic asa, minciuna e un avantaj dar si un dezavantaj -ca uni nu te va crede daca tu minti si tu nu crezi in minciunica ta! cam asa vine tongue

| Axys a răspuns:

Intelienta intrebarehappy

| Axys a răspuns:

Team dat si o nota big grin...

| Madayna a răspuns:

Unele fete sunt mai rautacioase si cateodata mai mint. Dar nici pe baieti sa nu-i scoatem din schema, ca sunt unii... vai de mine. Te imbarliga si te rasuceste de nu mai stii de tine.

| S3S3an a răspuns:

Baietii dupa parerea mea

| Snowfall a răspuns:

Toti oamenii mint in mai mica sau in mai mare masura si este imposibil sa decizi daca mai mult fetele sau mai mult baietii.

| Malinutza99 a răspuns:

Cred ca nu conteaza daca esti fata sau baiat...

| DennySa660 a răspuns:

Baietii mint mai mult, fetele mint mai bine happy

| AlinaElenaBrinza1998 a răspuns:

Sincer,nu putem stii dar in mare masura toti mint!