| Safiitu a întrebat:

De ce baietii cica se ataseaza foarte repede, si uita foarte repede de unele persoane, facandu-si astfel fostele iubite sa sufere?sad

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Consider ca daca un baiat renunta usor la o fata inseamna ca nu a simtit nimic pentru acea fata.Parerea mea.

| Prezidentul a răspuns:

Pentru ca sunt in mare parte gelosi si cred ca fetele gresesc, acum depinde si de baietii pe unii nu ii intereseaza de relatia in care sunt si parasesc fata dupa ce se satura si isi fac treaba... happy

| Răspuns_9097 a răspuns:

Pentru că aşa sunt ei.
Pure javre care ştiu doar să mintăwinking
După ce şi-au atins scopul şi jucăria care nu puteau să o aibă e acum a lor se plictisesc şi se reorienteaza spre altawinking

| bteodor a răspuns:

Depinde sunt uni baieti care chiar se ataseaza foarte repede dar eu nu cred ca este prea bine pentru ca nu sti peste cine dai si mai sunt si baieti care se ataseaza cate putin in timp pentru a vedea mai bine ce fel de persoana este acea fata.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Baietii nu se ataseaza foarte repede.Ei doar sunt atrasi fizic si abia cu timpul, daca vor, se ataseaza de o fata in adevaratul sens al cuvantului.Iar atunci cand uita foarte repede inseamna ca a simtit pentru ea doar atractia aceea fizica/sexuala si nu i-a dat nici o alta importanta.Sau doar pare sa nu ii pese si da impresia ca a uitat de ea. Si oricum am da-o, ea tot sufera.