| S4Suk3 a întrebat:

Cum se poarta fostele iubite cu voi? ...cu mine aproape ca ma uraste...cand se uita la mine ii vine chiar sa ma batacrying

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Pai..avand in vedere ca e fosta, doar nu vrei sa iti zambeasca si sa te ia in brate nu? Treci peste! Auzi, cum se uita fostele la voi.Pai,din moment ce e fosta te doare in fund de ea nu, ca daca iti pasa nu devenea fosta.Si asta te-o spun pentru ca sunt fata,si stiu ca odata ce te desparti de cineva, o faci pentru ca pur si simplu vrei sa pui punct relatiei. Daca ai fost suficient de prost incat sa o pierzi, si a fost vina ta, atunci ar trebui sa inghiti in sec si sa te uiti inainte, nu sa te blochezi.Repet,e fosta.Nu cere mai mult, a fost si puntwinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-ar părea o aiureală să se comporte altcumva cu tine. Au fost în trecut iubitele tale, ce naiba, vrei să rămână tot restul vieţii ataşate de tine?!

| S4Suk3 explică (pentru anonim_4396):

Nu frate dar nici sa se poarte chiar asa in ***

| anonim_4396 a răspuns (pentru S4Suk3):

Parca-i fi o p***ă din aia intrată în depresie. Frate, las-o în pace şi continuă-ţi viaţa ca şi cum nimic nu s-ar fi întâmplat între tine şi ea. Nu-i capăt de lume dacă o pipiţă nu te mai suportă, ce naiba...

| S4Suk3 explică (pentru anonim_4396):

Mersi farte...m-ai motivat in ***...raman dator

| pufoshenia24 a răspuns:

Ce ma? imi vine sa te bat? ba din contra cand ma uit la tine imi amintesc de multe momente frumoase. si lume lume. aceasta intrebare probabil se refera la mine..pentru cei care nu stiu. si sa stii ca nu te urasc. dar daca tu asa crezi... in fine...

| pufoshenia24 a răspuns:

Nu te mint! dar crezi ce vrei... daca ti-ai pierdut increderea in mine