| Mihaelaa98 a întrebat:

De ce baietii curteaza alte fete daca au iubita? Ma baga tot timpul in seama, vorbim pana tarziu, imi bate apropouri, imi spune ca ea e indiferenta si imatura, dar inca sunt impreuna, nu cred ca vrea sex, desi eu sunt mai mare decat gagicasa cu 2-3 ani.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu vad cum poti sa iubesti pe cineva si sa te uiti dupa altele, baiatul cauta rezerve

| Caro34 a răspuns:

Baietii incearca si ei si daca li se prinde e bine, daca nu, se intorc la ceea ce au. Fii tare pe pozitie si nu accepta locul II, cand poti fi diamantul vietii unei persoane exceptionale. Cine te place cu adevarat face totul pentru tine, cine nu, se complace in situatia aceea si nu se intampla nimic. Ai putere si lupta! Trebuie sa fii o valoare si nu o nonvaloare! Numai bine!

| Xpressurself a răspuns:

De ce trag albinele la flori? femeia este ca o floare si barbatii o doresc. formele tale sunt facute pentru a atrage. apoi sexul inseamna fericire, buna dispozitie, iubire, euforie, adrenalina. nici un barbat nu se uita doar dupa o femeie insa cei mai multi o respecta pe cea pe care o au dar doresc sa mentina relatii si cu alte fete. sau poate vreau o alta iubita deoarece nu se mai inteleg sau nu mai sunt fericiti impreuna cu prietena lor

| piticelm a răspuns:

Asa zic toti barbatii ''iubita mea este indiferenta''la la la, voi credeti asta, cele care o cauta (pentru ca o femeie adevarata, nu ar accepta sa vorbeasca cu un baiat care are iubita), apoi va.....si gatalaughing Niciodata un barbat (cazuri foarte rare), nu isi va lasa iubita/sotia pentru una oarecare.

| girlpoisson555 a răspuns:

Whooo. Ce mă regăsesc în ceea ce scrii. laughing
Păi să vedem. Clar dacă ești mai mare, știi mai multe, știi cum să-l iei, cum să îi vorbești. chestii la care ea se pricepe mai mult sau mai puțin.
Încă sunt împreună pentru că tu accepți situația, hai să-ți spun. TU nu ești nici opțiunea nici alegerea nimănui. Nu face greșala de al pune să aleagă, o va alege pe ea.
Fi distantă față de el vezi ce se întâmplă.
Băieții încearcă în mii de parți. Se spune că ei caută la altele ceea ce nu găsesc acasă și în altă parte ceea ce nu găsesc la altele și tot așa.
Vorbiți până seara târziu pentru că poate tu îl înțelegi altfel de cum o face prietenă-sa.
Niciodată să nu accepți locul 2. Nu trebuie să te complaci într-o situație din asta. Să stai mereu să te gândești că acum e cu ea, că acum fac aia, cealaltă. E atât de urât. Nici nu-ți dai seama acum. E foarte urât să știi că îl împarți cu altcineva, să știi că altcineva sărută buzele care te sărută pe tine.
Mă rog e aiurea oricum. big grin
Nu te lăsa dusă de val. Fi fermă pe poziții și nu ceda. Părerea mea, din experiență. happy