| anonim_4396 a întrebat:

Heeeii!:*... sa va spun ce mi se intampla.laughing. un baiat de la mine din scoala. ma baga in seama, imi spunea "nu-mi dai si mie un pupic?"( desi sta cu o alta fata), se da la mine, ma ia in brate pe la spatelaughing. nu stiu ce sa cred. vorbesc cu el pe mess mai mult decat vorbeste el cu gagicasa. dar astazi la scl. gagicasa a aflat ca el se da la mine si s-a despartit de el apoi a iesit dupa mess. ( mentionez ca sunt prietena cu gagicasa. nu foarte buna dar sunt) el ia lasat mesaje ca acum si-a dat seama cat de mult tine la ea ca o iubestte bla bla. in fine sau impacat.astazi gagicasa ma intr ca daca el ma mai bagat in seama. i-am zis ca nu. aa si ieri tot imi zicea ca nu-i dau si lui un pupic. ca nu pleaca pana nu-i dau un pupic. bla bla. si ieri alalteri stateam la intrare in scl, el cu gagicasa eu cu niste fete. gagicasa a plecat si apoi a venit la minelaughing( se uita sa vada daca a plecat ea ca sa poata sa vina la mine.nu stiu ce sa mai cred)...si inainte sai zica gagicasa ca se desparte de el imi zicea pe mess ca " auzi tie nu-ti sta bine fara gagic. cunosc un baiat *****( numele cum il cheama pe el) care ar vrea(sau cv de genu). si eu tot ii ziceam "dar stii mai e si ea(gagicasa)." si ieri i-am zis si a zis ca "da dar nu o sa mai fie" si acum sa impacat cu ea pe mine nu ma baga in seama, ma ignora si nu preami place. chiar daca statea cu ea imi placea felul in care se dadea la >minebig grin:". nu vreau sai desparrt ca le sta bine impreuna dar e urat din partea lui sa nu ma bage in seama. cel putin eu asa cred. voi ce credeti? Fundoiiilove struck (pls seriozitatebig grin)

2 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Eu cred c ar fi mai bine sa vb cu aman2. Lui sa ii spui ca daca are o iubita asta nu inseamna k nu trebuie sa mai bage lumea in seama. Sti nici chiar sa se dea la tine. E posibil si ca prietena asta a lui i-o fi zis sa numai vb cu tine k altfel se desparte de el. Daca esti sigura ca baiatul asta te place vorbeste cu el zi frate vrei cu mine bine daca nu nu.ramanem prieteni si cu asta basta.

Eu nu zic sa ii desparti pe bune k nici tie nu ti-ar convenii sa te desparta cineva de baiatul la care tii. Deci nu asta nu pentru ca asta se numeste c***a sincer. Eu nu suport astfel de persoane.

| TVD13 a răspuns:

Oh God...Ok.Eu as zice ca daca are prietena sa nu te bagi sa-i lasi in pake si daca se mai da la tine nu-i mai rasp ca eu cred ca nici tie nu ti-ar place sa-ti faca cineva asa...Sooo Nu-i mai raspunde fii doar o amika pentru el Si Hello e plina terra asa de baieti Hot! Chiar daca majoritate st cocalari da stlaughing))))
Deci fii doar o amika...happy:*
pa`pa:*