| Roxy_6547 a întrebat:

De ce baietii nu iteleg sentimentele unei fete?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si de ce fetele nu stiu sa iubeasca cu adevarat? Pentru ca lumea s-a dat peste cap rau de tot.

| AnnaS98 a răspuns:

Pur si simplu asa e lumea. fetele sensibile, baietii golani. ei inteleg doar ca ei cred ca daca spun chestia asta vor parea mai putin macho funda?

| DorelSudoru a răspuns:

Ohh va ascundeti dupa cuvinte puse aiurea...

| St3luta a răspuns:

Pentru ca nu au sensibilitatea sa le asculte.noi fetele vorbim un pic degeaba in fata lor.incearca sa incepi o discutie gasind un mod prin ai capta atentzia! ceva de genu: stii ce a facut X? a zis aia si nu stiu ce.
cel mai bine e sa fii mai indiferenta cu el si atunci daca il vezi ca insinsta inseamna ca te iubeste. daca nu insista si tot asa moale e.at lasa`l in pace ca nu te merita! Nu sta sa tragi de el

| amalia_4709 a răspuns:

Pentru ca sunt niste incompetenistraight face. trist dar adevarat[:-

| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Ei au o carapace de duri,la care renunta cu greu,dar cand se indragostesc cu adevarat, si-o dau jos.
Si in plus,e greu sa intelegi o fata, mai ales daca nu e cea potrivita. Oricum ei cred ca daca isi arata sentimentele, nu mai sunt asa tari.
Sper ca te-am ajutat!

| AlecsLexx a răspuns:

Ptr. ca nu l'ai gasit pe cel bun. Doar ''sufletul pereche'' te poate intelege.
P.S: Nu'l cauta. Il vei gasi.winking

| Maela a răspuns:

Depinde de bait, poate ca exista si unul la o mie care intelege, chiestia e ca majoritatea baietilor se uita doar la :fund si sani.de astya sunt baietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca ei vor sentimente doar cand se casatoresc roxy.in rest nu vor decat pi.da.e simplu.

| chEEEmicaL a răspuns:

Heh laughing de ce nu le-ar intelege, eu le inteleg pe ale prietenei melewinking chiar, da-mi un exemplu de neintelegere happy

| chEEEmicaL a răspuns:

Amalia,nu cred ca noi suntem chiar asa incompetenti,cum am spus eu inteleg sentimentele prietenei mele,asa ca nu toti inteleg sentimentele unei fete,eu sunt printre cei care inteleg happy,roxy cred ca intr-adevar cum a spus cineva mai sus,nu ai gasit pe cine trebuia... vreau sa zic baiatul potrivit,caruia nu`i pasa de tine, te tine doar de companie, sper ca nu te-am jignit big grin

| Roxy_6547 explică:

Toti aveti dreptate