| benefit96 a întrebat:

Salutare. O intrebare in special pentru fete : cum reactionati cind un baiat sincer vorbeste despre sentimentele lui?
Vorbesc despre baietii care se atirna serios, si nu schimba 100 de fete.
funda happy

Răspuns Câştigător
| Pedala a răspuns:

Se uita satisfacute in ochii tai prosti, se hranesc cu sinceritatea ta stupida dupa care te calca in picioare.

3 răspunsuri:
| lumy8876 a răspuns:

Mmm depinde de la fata la fatalaughing daca si ea iti raspunde atunci totul e ok. daca nu.e cam aiurea te simti aiurea cand iti da cu flitbig grin

| Giulia97Anna a răspuns:

Cand un baiat vorbeste despre sentimentele lui este foarte dragut sincer nu stiu cum as reactiona dar ce face el este foarte dragut

| Ame25 a răspuns:

Depinde de ce simte fata pentru baiatul respectiv... poate sa roseasca, poate sa iti spuna si ea ce simte sau ce a simtit in tot aces timp dar i-a fost rusine sa spuna, poate sa se simta prost pentru ca urmeaza sa iti spuna ca nu ea nu te place... Depinde!