| OliverArrow a întrebat:

De ce baietii nu mai stiu sa cucereasca fete? Cred ca ar fi frumos sa ii invatam cum sa o faca.

108 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Timiditatea sau teama de a fi respins. happy

| CristiB93 a răspuns:

De ce crezi ca nu mai stiu? daca tu ai intalnit doar dinaia care nu stiu imi pare rau, dar nu-i baga pe toti in aceeas oala laughing, crezi ca tu stii sa-i inveti cum sa o faca? laughing)

| Dumnezău a răspuns:

E a doua intrebare retarda pe care o pui pe ziua de azi.Nu e un record, insa sigur e un inceput promitator.Eu,cordial,te sfatuiesc sa lasi la o parte arfele de "queen" si sa incepi sa mai cobori pe Pamant,nu esti in vreun basm,nu te astepta sa fii cucerita,ca nu esti nici pe Romantica sau Acasa; oamenii seriosi n-au timp de asa ceva.

In cealalta intrebare aveai o constructie de genul "ar trebui sa ii invatam pe baieti sa se comporte cu noi". Acum vii cu chestia asta sinita "cred ca ar fi frumos sa ii invatam cum sa o faca".Dar cine,ma rog, sunteti voi, daca nu niste banale bucati de carne, asemeni barbatilor, care nu faceti altceva decat sa va supraevaluati pana la stratosfera capacitatile si cele ce vi se cuvin.Ba,da plini de voi mai sunteti!

Oricum, fi tu sigura ca nu sa-si manance timpul cineva ce se respecta cu un asemenea specimen ca tine, femo-nazi.Si daca face greseala, o sa plateasca scump, ca, desigur, o sa il inveti tu cum se fac toate treburile.Imi vine o greata cand vad caractere ca tine, dar mi-e imposibil sa va dau o gheata in gat.Nu te mai prefa ca le stii pe toate, pentru ca probabil esti doar la o varsta corelata cu un caracter infect, poate si niste rasfatare inconstienta de la babaci care a dus la asa hidosenie.Bleati!

| Nordic a răspuns (pentru Dumnezău):

Cănd am văzut cât e de lung răspunsul tău n-am vrut să încerc, dar am zis "hai să văd ce zice și tipul ăsta." Și ști ce? A meritat să-l citesc laughing

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pentru ca noi baietii, ne dam la mai multe laughing nu ne plac doar una si mai multe laughing si nu le putem cuceri pe toate.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Nu te-a pus nimeni sa te intalnesti cu toti

| Nordic a răspuns:

Ba mulți știm, vrem să o facem, dar ne descurajați prin refuzurile voastre(nu mă refer neapărat la tine) spunând că nu ne puteți iubi decât ca pe niște simpli prieteni sau frați și alergați după tipii "cool" și "răi" crezând că îi veți schimba voi în niște îngeri când de fapt își bat joc de voi în ultimul hal, vă folosesc pentru sex, vă părăsesc iar apoi plângeți deoarece nu vă iubește nimeni în timp ce nici nu știți câți tipi cuminți și iubitori sunt indrăgostiți de voi. Dar unii ca acei tipi cuminți nu mai vor să cucerească pe nimeni din cauza numeroaselor refuzuri primite de la fetele obsedate de "băieții răi."

| Dariusuu a răspuns (pentru Nordic):

Un raspuns concret. Bravo

| Nordic a răspuns (pentru Dariusuu):

Mulțumesc pentru aprecieri. happy

| h3r a răspuns (pentru Nordic):

Poate respectivii primesc ceea ce cauta.
Pentru ca si noi, fetele, suntem multe la randul nostru care asteptam pe unul serios si cand colo', ei inca tanjesc dupa alta care nici macar nu-i baga in seama.
Nu va mai descurajati; si cum am zis mai sus... cuceriti!

Sper sa nu-ti fie cu suparare, nu am vrut sa deranjez.

| Nordic a răspuns (pentru h3r):

Nu, nu. Stai liniștită, am înțeles ce ai vrut să spui și sunt sigur că și în rândul fetelor sunt persoane care așteaptă un tip serios. A și eu nu-s descurajat, am FOST descurajat big grin Acum am prietenă de 2 ani happy

| h3r a răspuns (pentru Nordic):

Sa va tina!
Se pare ca pana la urma s-a meritat sa astepti.

Numai bine! Multumesc ca mi-ai raspuns.

| Nordic a răspuns (pentru h3r):

Mulțumesc. Da, a meritat să aștept happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nordic):

"sunt sigur că și în rândul fetelor sunt persoane care așteaptă un tip serios"
Adevărul e că majoritatea celor care așteaptă un tip serios sunt bărbați. Mhm.

| Nordic a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) Bună asta laughing Dar acum sinceri să fim, sunt și fete care așteaptă tipi serioși. Problema noastră e că noi ne plăngem că nu sunt fete cuminți când și ele se plâng că nu-s băieți cuminți. Și în felul ăsta ambele sexe sunt prea ocupate să se plângă în loc să caute acel suflet pereche. Dar poate sunt eu prea vizător cu explicațiile mele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nordic):

Eu nu mă plâng. Am întâlnit destule fete ok, ca să-mi permit asta.

| Paulla a răspuns (pentru Nordic):

Să înţeleg că tipele n-ar trebui să mai refuze sau cum? Sfatul meu către tipii 'cuminţi' care au primit prea multe refuzuri e să se îmbărbăteze, nimănui nu-i plac persoanele care fac victimele aiurea şi să lase standardele mai jos. Există la rândul lor şi tipe 'cuminţi', nu numai 'obsedate de băieţii răi', numai că majoritatea nu le observă fiindcă, de multe ori, sunt banale(fizic vorbind). Câţi dintre voi pot să spună sincer că s-au uitat şi la tipele alea care au 10 pe linie dar pe care nu le-ai văzut niciodată cu un decolteu? Da, nu mulţi. La fel e şi cu tipii cuminţi de care zici tu, sunt 'neobservabili'.
P.S: La fel cum multor băieţi li se par plictisitoarele fetele care 'se lasă uşor', la fel şi multor fete li se par plictisitori tipii care vin direct cu flori. Până la o anumită vârstă majoritatea nu caută relaţii serioase -iar unii nici atunci sau după-, sunt doar jocuri, aşa că mulţi caută provocări.

| Nordic a răspuns (pentru Paulla):

Și atuni ignoranta care a pus întrebarea aia penibilă are dreptate sau cum? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru Nordic):

Unde vezi în răspunsul meu ceva legat de întrebarea ăsteia? Eu m-am raportat strict la răspunsul tău.

| Nordic a răspuns (pentru Paulla):

Eh...aș putea și eu să întreb unde am spus eu în primul meu răspuns că fetele nu ar mai trebui să refuze pe nimeni? Dacă o ținem tot pe tema asta nu ajungem nicăieri.

| Paulla a răspuns (pentru Nordic):

Şi aici se ajunge când rămâi fără argumente... Pardon, când n-ai, că pentru a rămâne ar fi trebuit să ai măcar unul la început.

| Nordic a răspuns (pentru Paulla):

Dar eu nu trebuie să dau argumente. Am zis deja tot în promul răspuns. N-ai cu ce mă contrazice acolo, ști că e așa cum am spus. De aia nici nu veau să intru mai departe îna rgumente. Stai tu liniștită că dacă încep nu termin în noaptea asta cu argumentele. Dar am lucruri mai bine de făcut.

| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Când am postat răspunsul ăla eram sigură că o să răspunzi şi tulaughing. Nesimţită tipa, să vină fără bani şi să zică 'păi plăteşti tu, nu?'... eu merg pe 'fiecare-şi plăteşte consumaţia, dar dacă văd că întinzi tu mână să plăteşti nu mă deranjează.
Şi vrei să zici că tu ai observat persoanele alea cu 10 pe linie şi fără decoletu? Cred că nici @Dumnezău nu le-a observat, cu tot spiritul analitic şi cu tot interesul pe care-l manifestă faţă de semenii săi.
Şi ce te face să crezi că eşti destul de dur, ă? Să aud ceva-n genul 'overly manly man'...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru Nordic):

Eşti fix ca un habotnic din ăla încuiat, care stă de gardă la Religie. Le spui că n-au dreptate, le şi argumentezi, la care ei ignoră argumentele tale şi continuă pe a lor, fără vreo logică. Ce e mai trist e că tu probabil nici n-ai înţeles ce am vrut să zic, măcar ăia doar se prefac că n-au înţeles...

| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu, vorbeam serios. Chiar dacă consideri ca el trebuie să plătească, e de bun simţ să-ţi aduci banii la tine şi eventual să sugerezi tipului să împărţiţi nota. Şi dacă nu pentru bun simţ, măcar pentru siguranţă, că poate mai dai peste unul ca tinelaughing.
Să înţeleg că fără decolteu o fată n-are şanse la tine? Sau fără note bune?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Voi pe ce vă certați aici?rolling on the floor

| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu-s timidă, da' eu mă aşteătam să bagi o recplică de aia de macho, iar tu m-ai lăsat cu ochii-n soare. De întâlnit tot de întâlnim noi odată, că-i mică ţara.
'doamna in societate, gospodina acasa, dezinhibata in pat.' pf, deja-s sigură că două din trei îmi lipsesc rolling on the floor.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nevoie să ştii, doar aprobă şi tu când vezi câte un răspuns de al meu.laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru Paulla):

>>"Şi vrei să zici că tu ai observat persoanele alea cu 10 pe linie şi fără decolteu?"

There ain't none.Astea sunt ca Bigfoot si ceva in plus.

Ba chiar, am cunoscut destule care nu ies din 9 si 10, scriu poezii de te lasa lat, au citit mai multe carti ca mine, dar simultan, au atitudini de fashioniste si mai sunt si niste... doritoare - ca sa fim corecti politic - de nici ele nu mai stiu cate lule au incercat.Pe bune ca nu pot intelege asa ceva.

Nu exista persoana incoruptibila, din punctul asta de vedere, cu atat mai putin fete.Sau ma rog, alea care au 10 pe linie si nu au decolteu, n-ar avea ce s-arate nici dac-ar avea decolteu.Stiu si de-astea.

Eu inca astept sa vad bad boy-ul cocalar, care rupe discotecile cu 9 si 10 pe linie.Still looking for it.De fapt, parca stiu si vreo doi care sunt borderline la categoria asta.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu lasa hora asta pe diferente de gen si cine trebuie sa plateasca sau duelul dintre Paula si Laiho si vezi ca s-a bagat subtitrare la ultimul episod din Homeland. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru Dumnezău):

Hai că şi pe tine te aşteptam...
'alea care au 10 pe linie si nu au decolteu, n-ar avea ce s-arate nici dac-ar avea decolteu' Ei, păi vezi că totuşi sunt?laughing Şi inteligentă şi citită şi preocupată de şcoală şi gospodină şi cuminte şi doamnă şi frumoasă n-ai să găseşti, asta să o ştii de la mine. Fă-ţi o listă cu aspectele care te interesează în ordinea importanţii şi fii pregătit să renunţi la alea aflate pe ultimul loc.
Ştiu şi eu persoane care nu se ating prea mult de cărţi dar au note mari, ce naiba, şi eu mă încadrez aici. Am fost surprinsă astăzi la ora de logică să aflu ce tâmpenii se fac...(după cum îţi dai seama, am ceva absenţe de motivat).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Bine că mi-ai amintit, că am restanță vreo 3 episoade. Până una-alta, Boss. Nu, pe bune, așa-i zice serialului si e cam rupere de nori.

| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Esti la Colegiul Ferdinand sau la CGV? Ca tot ziceai ca esti din Bacau...

Sau o arzi rural, rustic?

| Dumnezău a răspuns (pentru Paulla):

Nu ma refeream la cartile scolare, ca multa lume nici nu le deschide pe alea.Eu aveam treaba doar cu alea de istorie si romana,da' anul asta n-am mai primit si nu trebuie sa-mi cumpar,ca oricum,le stapanesc.

Spuneam,fara sa mentionez direct, ca n-ai ce vedea, dpdv fizic la acele personaje, deci fizic, nu prea ai de ce sa le observi.Nici psihic nu prea.Din ce-am intalnit eu, sunt pline de arfe si sunt de obicei "daddy's girl" sau ceva in genul asta.

Se poate gasi orice.Dar absolut orice.Mormantul lui Tutankamon cum crezi ca s-a gasit? Si asta era doar un mit.Doar ca o femeie care inglobeaza toate astea nu cred ca e blestemata.Sau,ma rog, sper...

Eu vreau un eu in varianta cu sani si par ceva mai lung.Se gasesc destule.Nu m-ar deranja deloc sa poata bea cot la cot cu mine si sa aiba niste tatuaje.Dar nu din alea de amatoare.

Cand ma gandesc la fete oarecum mai vulgare/lascive in atitudini/vestimentatie, ma gandesc la o reclama de anul trecut pentru TIFF, cu doua prostituate care vorbeau de Jean-Luc Godard, regizorul.Ca nuca-n perete! Te trezesti ca sunt imbracate...suspect si iti spun de ce Dostoievski adora sa se transpuna in operele sale prin protagonisti si de ce Proust n-a vrut sa tina ascuns, prin cartile lui, faptul ca e homalau.For real! Nu mai inteleg nimic din lume in momente dintr-astea. laughing

Depinde cum ai notele alea.Eu,din a 9-a pana acum, cred ca am lejer, peste 120 de fituici si rar ies din 8, 9 si 10, modest fiind.Bine,ca am un 4 la analiza, da'-i dau o bere bulangiului si trece. Logica e idioata.Am zis! Si psihologia tinde sa fie, daca nu ai profesor competent, cum a fost cazul la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Asta inseamna pedagogic, nu? Bun, ai sa ingrosi peste vreo cativa ani ANOFM-ul, ca tu sperii pruncii! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Si mai rau.Prezinta-mi media ta de admitere si cunostintele tale de economie. Poate ne intalnim pe-acolo la olimpiade, daca n-avem noroc la romana.

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

La câte olimpiade mergeţi măi? Înseamnă că voi doi chiar vă plictisiţi...laughing

| Paulla a răspuns (pentru Dumnezău):

Păi aşa zi. Nici eu nu-mi aduc manualele la şcoală, doar la germană, egnleză şi română, că doar pe astea le folosim. Iar dacă-mi trebuie vreodată şi celelalte, oricum le au alţi colegi.
Am înţeles, că tot din motivul ăsta ziceam şi eu că trec neobservaţi. Bun, mie-mi par plictisitori şi dpdv psihic, dar asta-i altă poveste. Ce vroiam eu să subliniez e că, data viitoare când se mai plânge câte unul/una că nu mai există fete/băieţi cuminţi să specifice că vrea să fie şi frumoşi. Ori ei de multe ori nu fac asta, ci bagă o doză de ipocrizie bună, spunând ceva-n genul 'băieţii/fetele se uită numai la aspect...'.
Când ai să fii singur pe la 50 de ani, să-ţi aminteşti ce ţi-am zis acumlaughing. O femeie care le înglobează pe toate enumerate de mine e paradoxală, n-are cum.
Vulgaritatea ţine mai mult de caracter decât de inteligenţă. Am întâlnit şi eu destule persoane, care aparant păreau desprinse de realitate, dar la o discuţie mai atentă cu ele vedeai că de fapt ştiu destule. Btw, părerea mea e că orice scriitor se transpune, măcar puţin, în opera sa prin intermediul personajelor, conştient sau nu.
Am note de peste 8 fără să fac cine ştie ce efort şi fără să copii la materiile la care mă pricep cât de cât(limbi, fizică, română, istorie) şi la restul mă descurc eu, cu o fiţuică, cu unul care-mi şopteşte, cu ce am rămas din clasă, cu ce am citit în pauză, cu ce văd pe caietul colegului din faţă, cu un 4 din când în când...

| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Intrebare :

A inteles cineva, vreodata in viata asta, materia numita Chimie? Nu de alta, dar eu am terminat liceul fara sa stiu sa echilibrez nici macar o reactie rolling on the floor Nu mai vorbim de probleme.
Alta mare necunoscuta pentru mine au fost notele, la muzica. Nici acu nu stiu care e DO, care e RE s.a.m.d rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Daca te-ai uita un pic in jur, ai descoperi ca exista fete frumoase si fara decolteu (si care invata si bine)

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

De ce susţin unii tipi că preferă tipele care nu poartă decolteuri sau orice altceva ce ar putea fi considerat provocator? E un mister pentru mine...

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Ptr ca in Romania, se fura rolling on the floor Cam tot

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

laughing deci să înţeleg că n-au încredere în sine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Femeia te înșală cu încrederea ta în sine cu tot...laughing

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Nu e vorba de asta, e vorba ca se intampla si la case mult mai mari laughing
E o masura de precautie.

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Eu tot zic că-i lipsă de încredere. Oricum, cine trebuie să-şi ia măsuri de precauţie pentru orice lucru nu e în stare să-şi asume riscuri.

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Vorba lu GenOm, cu sau fara incredere tot o iei in barba daca e sa fie laughing

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Şi totuşi, n-am văzut bărbat heterosexual care să ignore o femeie cu un decolteu.laughing

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Asta e alta poveste laughing

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Şi mai ziceţi de femei că nu ştiu ce vorlaughing

| h3r a răspuns:

Pentru ca majoritatea doar le agata, nu le cuceresc.
Si bineinteles, unele sunt incantate de astfel de gesturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nu, facem o incercare?

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar as vrea sa vad un show de-al taurolling on the floor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru foxsilver):

Dar ce ai fi vrut sa raspund mai, ca sunt Gigi vrajeala?

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Nu chiar toți.winking

| Alison95 a răspuns:

Au trecut anii, s-au modernizat. li se pare aiurea sa stea sa cucereasca o fata, nu au rabdare. din pacate happy

| Ghost89 a răspuns:

Pentru ca majoritatea fetelor se lasa cucerite de exterior,de bani,de "sculament" si alte chestii. dar nu si de suflet,sinceritate, sentimente, etc. Rar in ziua de azi fete cu capul pe umeri, care sa iubeasca pe cineva pentru ce e, si nu pentru ce ar trebui sa fie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghost89):

Adevărat.

| Ghost89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce anume? ca nu intelege mintea mea neodihnita laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghost89):

Sunt de acord cu ceea ce ai spus tu.

La fel, foarte adevărat şi ce a zis @Nordic.

| OliverArrow explică (pentru Ghost89):

Ca fata sincer imi pare rau sa spun dar ai dreptate. Dintre fete exista multe fete care asteapta Far-Frumos cu mercedes sau se uita numai dupa Zmei. Dupa baietii intermediari nu.

| Ghost89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar,lumea o ia pe alte cai,misterioase si ciudate. Oare cate fete accepta pe cineva asa cum e el? Putine. Cate stiu ce e aia romantismul? Stii,e ca in bancul ala: "Fetele sunt ca locurile de parcare,cele bune sunt luate,iar cele libere is pentru handicapati". Bine,mai exista fete sincere, care iubesc omul asa cum e, dar alea sunt timide, nu isi exprima sentimentele, tin totul pentru ele. Intr-un fel sufera. Pacat.

| Ghost89 a răspuns (pentru OliverArrow):

Hai ca daca in tineretile mele nu-mi rupeam nasul, eram si eu frumusel :))) Dar, nu, eu prefer sa fiu gen inger. Btw, uita-te pe www.OlumeFaraEA.blogz.ro,toate poeziile sunt scrise de mine,si ciudat,le-am scris din inima,in sensul ca e viata mea, cu adevarat, prin ce am trecut, ce simt, etc.

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Teodora dar nici fetele nu mai sunt asa cum le credem noi, au inceput sa fie obsedate dupa bani masina casa si cauta numai asa ceva eu cred ca problema este la fete nu la baieti

| MihaiEddy93 a răspuns:

Acum mai depinde si de voi fetele. Daca sunteti cinice si rautacioase, o sa asteptati voi mult si bine.

| Annya206 a răspuns:

Hmm...aici nu cred ca e doar vina lor, ci si a noastra a fetelor. Daca sa se mai chinuie sa cucereasca daca exista atatea fete care se lasa usor cucerite? Cuceresti atunci cand iti doresti ceva sincer si serioas, in rest se numeste agatat respectiv aventura. Probabil ar trb.sa invatam cu totii.

| WeLoveToParty a răspuns:

Am avea nevoie happy

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Daca un baiat a cunoscut o fata piti, pentru el TOOOATE sunt piti.Dar nu-i adevarat!

| Ann17 a răspuns:

Poate nu gasesc ce cauta la tinehappy

| nicumusceleanu67 a răspuns:

Poate unii stiu

| stelta14 a răspuns:

Eu sunt baiat si am raspunsul pentru voi. pentru ca sunt timizi.

| Viorel_Poczo_1995 a răspuns:

Stiti aici e problema si la fete nu numai la baieti cu dragostea pentru. Ca : voi asteptati ca noi sa va cadem an ghenunchi an fata voastra si sa va spunem anumite chesti dar voia ati face acelasi lucru pentru. Noi sau sa nu va ganditi la noi doar pentru ca avem bani sau masini de lux laughing

| h3r a răspuns (pentru Viorel_Poczo_1995):

Si daca ai face o declaratie in genunchi e ceva rusinos pentru tine?

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Dar nu e vorba despre femeie, ci despre barbat.
Ori s-au schimbat strategiile, femeia il cere pe barbat de sot?
Cat despre tine WQT, cand vine vorba de femeia iubita nu ai fi dispus sa faci acest pas?

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Am vazut destule fete care au facut asemenea declaratii, crezi ca s-au injosit?

| Ghost89 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Daca tot scriu poezii, normal ca as face asa ceva. happy

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Aici era vorba despre barbat, nu despre femeie.
Nu crezi ca femeia de langa tine merita acest gest?

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Femeia merita, barbatul nu.
Apreciez mult gestu' cu buchetul de flori.

Dragul meu WQT, tocmai ti-am descoperit o latura sensibila.
Frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru h3r):

>> "Femeia merita, barbatul nu."

Kill yourself!

| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da, am mai vorbit.
Stiam ca o sa sariti, voi barbatii.

| h3r a răspuns (pentru Dumnezău):

Stiam ca o sa comenteze cineva, asa ca... intentionat am zis.
Merita si barbatul, nu ma face sa cred ca tu nu meriti!

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu mai am ce discuta.

O seara placuta.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Of, WQT...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Vorbiți degeaba p-aici. Femeia stă mult mai des în genunchi în fața bărbatului, dar situațiile alea văd că nu le bagă nimeni în seamă.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Și, și.laughing Atunci, vezi, ce o tot învârtim, o sucim, pân-o amețim?

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce cucerire viseaza unele si ce flori viseaza altele, dar eu nu m-am dus in viata mea la intalnire cu flori rolling on the floor

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Bine faci, mi se pare tare overrated gestul ăsta, de a veni cu flori sau/şi cu bomboane...

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Am luat și d-alea. Evident, pe lângă flori i-am mai luat și un inel (nu, n-am cerut-o în căsătorie), că mi se pare cam sec să te duci doar cu buchetul de flori. Și era pentru o fată care chiar însemna ceva. Și o dată, pe Centrul Vechi, la o terasă. Plecase tipa până la baie și tocmai atunci trecea o țigancă cu flori pe acolo. Am cumpărat un trandafir și i l-am pus pe scaun (și ca să te scutesc de glumă, nu, nu s-a așezat pe el fără să-l vadă rolling on the floor ).

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca trebuie sa invat sa fiu mai romantic rolling on the floor