| OliverArrow a întrebat:

Am vazut multi baietii care nu mai stiu sa cucereasca fetele. Cum sa ii ajutam?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/hq2KgzKETBw

| Liviu a răspuns:

Personal fete care sa gandeasca maturl a 20 21 de ani nu am gasit,numai copile cu fumuri in cap, numai cu arfe de discoteci si pusca mea. adica nahwinking eu pot avea ganduri la o familie, la un copil, insa ele fix pix.
discoteci si multe altele. laughing
Cat despre cucerit, ce sa cuceresc cand o femeie nu ma atrage mai mult decat sexual? adica doar pe plan sexual?
Eu vreau o femeie sa ma puna pe jar, nu pe planu sexualwinking pe planu sentimental.

| DEBrown a răspuns:

Faceti voi primul pas, iar probabil dupa, vor prinde si ei curaj. :d

| Woodenpints91 a răspuns:

De ce ai impresia că ar trebui să fiţi cucerite?

| Vix999 a răspuns:

Eu nu mi-as face atatea probleme pentru ei. Mai bine sa invete singuriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar sti daca majoritatea sunt pe interes?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Donați cât puteți să îi ajutăm pe sărmanii care nu au succesuri la fete.
Prin donare, le achiziționăm haine de firmă și bemveuri.
Sper că e bine...

| danielaxyz a răspuns:

La cat de fitoase sunt fetele in ziua de azi, nu mai ajunge nimeni sa le cucereasca

| kitty00 a răspuns:

Noi trebuie să îi ajutăm? Adică ei dacă ştiu că nu au succes la fete să mai crească in rang, ca să zic aşa. happy Fetele nu pot ajuta cu nimic, însă prietenii cu foarte mult.

| RomaniucEugen a răspuns:

Buna intrebare. Dar tot cred ca barbatii trebuie sa fie barbati. Totusi, puteti sa le recomandati un film de dragoste si sa le spuneti: „Fa-ma sa ma simt ca personajul principal". O sa aveti noroc daca n-o sa vrea sa va viozele laughing