| CoCoundervibe26 a întrebat:

De ce baietii nu pot iubi cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Asta crezi tu probabil pentru ca te-au tradat, nu toti sunt asa, nu putem pune eticheta tuturor baietilor din cauza unuia, sunt mai multe categorii de baieti aici:baieti care iubesc dar inseala pentru ca vor experiente noi, baieti care iubesc dar nu inseala si baieti care inseala doar ca sa isi bata joc.P.S. Ai grija de cine te indragostesti data viitoare si sa nu te limitezi niciodata doar la unul daca nu merita.Bafta!

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt zeci de intrebari identice cu ale tale, fiecare iubeste in felul lui sau nu, dar cel putin un baiat poate iubi "cu adevarat" din cati suntem pe planeta...

| NuMaContrazice a răspuns:

Te minti singura....doar pentru ca baiatul pe care tu l-ai placut nu te-a iubit si el la randul lui asta nu inseamna ca nu poate iubii cu adevarat.

| CoCoundervibe26 explică (pentru NuMaContrazice):

Imi este mult mai bine daca aflu si niste sfaturi din partea voastra, ca sa-mi fie bine in viitor...

| Stefanyax0 a răspuns:

De unde știi că nu pot?

| CoCoundervibe26 explică (pentru Stefanyax0):

Asa mi se pare, dar poate gresesc.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Esti p*****a si t*****a. Taci dracu ca zici doar prostii.

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Deoarece sunt intimidai de fete, si nu pot sa isi arate iubirea si atunci e o iubire falsa, acum depinde dupa varsta.

| CoCoundervibe26 explică (pentru TarjaTurunenFan):

Asa e, oricand se va face si loc de mai bine, viata e trecatoare.

| AlynaDulcika a răspuns:

Asta veri tu sa crezi..nu toti sunt asa

| CoCoundervibe26 explică (pentru AlynaDulcika):

Ai dreptate, dar o mare parte dintre ei se folosesc de o fata.

| Girl951 a răspuns:

Baietii iubesc mai mult ca fetele..Noi fetele, ne plictisim atunci cand ne e bine, asta e adevarul din pacate.

| CoCoundervibe26 explică (pentru Girl951):

Multumesc pentru raspunsurile voastre happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girl951):

Cel mai adevarat raspuns care l-am citit in viata mea, ma bucur ca cineva recunoaste macar

| Şhaziaa a răspuns:

Baietii iubesc cu adevarat decat odata in viata!:X

| cassy_6054 a răspuns:

Baietii iubesc foarte rar, dar o fac puternic si sincer.In mare parte e doar o,, vrajeala" care se concentreaza pe aspect(in special pe corp).S ce e mai rau e ca cei care iubesc cu adevarat nu indraznesc sa se exprime, si astfel totul ramane ascuns.Crede-ma,e testat.

| Rafael_Truica_1997 a răspuns:

Eu pot!

| Xtencile a răspuns:

Pentru ca nu avem un motiv s-o facem. In general femeile sunt folosite pe post de instrumente, sex toys si eventual sa ne ajute sa ne inmultim, cand o sa ai un copil iti zic eu ca barba'tu o sa fie mai mandru daca o sa fie baiat decat daca e fata.