| ralucamirabela a întrebat:

Baietii nu pot iubi niciodata cu adevarat? Sau macar sa ii pese de o fata putin mai mult big grin? De ce mereu se uita dupa altele? Ei se gandesc doar la formele unei fete? x(

3 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Nu numai la forme dar si la ce ar putea face cu acele formewinking E vizibil, sunt baieti, considera ca pot controla totul, insa de fapt sint o multime de baieti cuminti si educati. Fiecare persoana pe aceasta lume isi are perechea ei potrivita, un baiat ce o s-o iubeasca doar pe ea, ce o sa se comporte bine si frumos happy Mai depinde si de partenera, sa fie si ea mai intelegatoare si sa nu faca abuz de increderea si dragostea parteneruluiwinking

| BuBuulicious a răspuns:

Cam asa sunt majoritatea.dar sunt si unii baieti care chiar se implica emotional intr-o relatie si eu am un baiat genul asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine ai intreba daca intalnesti tu baieti doar care fac ce ai spus tu?