| Lorenada a întrebat:

De ce baietii sint atit de indiferenti si nu recunosc ca iubesc?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Deoarece devin vilnerabili, afiseaza fetelor ca sunt de fapt sensibili si ca pot iubi si ei si ca uneori poarta o masca pentru a ascunde aceste sentimente. Nu recunosc ca iubesc pentru ca nu vor sa fie raniti de fata respectiva, sentimentul de respingere poate fi foarte foarte dureroasa cand iubesti, si se atenueaza odata ce mai si recunosti. Fetele apoi profita de baietii respectivi: le cere orice desi ar putea avea probleme cu banii, se cearta cu ei si sunt sigure ca ei se vor intorc, etc. Trebuie ca fetele sa para pasionale fata de ei, sa le capteze atentia si sa capete increderea in ei si d-abia atuncea baietii ar putea sa recunoasca ca iubesc, dar din riscul lor.

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In general,cei care recunosc,devin victimele fetelor pe care le iubesc,asa ca prefera sa-si pastreze secretul in suflet.
In plus,cum au si o mica problema de exprimare a sentimentelor,baietii prefera sa-ti ARATE ca te iubesc si nu sa-ti spuna!
Baietii,insa, nu sunt nepasatori, sa nu mai crezi asta niciodata!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nu inteleg...
vrei sa vina la tine si sa.ti spuna ca te iubeste sau cand esti intr.o relatie nu.ti spune ca te iubeste?!
eu intr.o relatie spun asta numai cand simt ceva, poate el nu simte nimic sau indeajuns. poate iti arata pri gesturi cum facem majoritatea.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu ai intalnit tu baiatul potrivit. Nu toti sunt asa...

| blink50 a răspuns:

Asa sunt uni baieti din firea lor mai inchisihappy

| Claudia1001 a răspuns:

Din cauza orgoliului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu te iubeste la ce sa-ti spuna asta?

| RetardedRacoons a răspuns:

Generalizari de fetita prostovana. Pentru ca tu umblii doar dupa distrusi si "baetasi da cartier" d-asta.

| Lorenada explică (pentru RetardedRacoons):

Stii ceva, daca vrei sa jignesti pe cineva, eu nu sint persoana potrivita pentru asa ceva...

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Lorenada):

Nu te jignesc tovarasa dar daca ai ajuns sa faci generalizari d-astea e clar ca de fapt problema e la tine, ori esti ghinionista ca dracu.

| Lorenada explică (pentru RetardedRacoons):

Eu nu sint deloc ghinionista, doar sint baieti care nu au curaj, adevarat sau nu?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Lorenada):

Baietei draga mea, baietei. Trebuie sa faci diferenta.

| NicoRobyn a răspuns:

Daca vine un baiat nu prea aratos la tine si nu are atatia bani, dar se comporta de nota 10 si iti spune ca te iubeste...u ce o sa faci? >Razi de el si o sa-l barfesti sau accepti? Din cauza asta suntem putin indiferenti