| Frank51 a întrebat:

De ce baietii sunt stresati pe marimea penisului fara sa fi avut vreun contact sexual inainte? Este un efect fara cauza, total ilogic.

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Stai ca in general, gibonii de 12-14 ani se streseaza pe chestia asta...lipsa de ocupatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Manifestarile de frustrare dar si cele de euforie care pot sa apara in randul baietilor cu privire la lungimea, a aspectul dar si a formei penisului lor, se datoreaza in principal faptului ca nu au nici macar informatii si notiuni elementare de educatie sexuala. Fiindca majoritatea baietilor de varsta adolescentina, care nu si-au inceput viata sexuala, NU sunt capabili si NU constientizeaza ca marimea penisului NU are nicio relevanta in definirea un barbat potent si/sau viril d.p.d.v. sexual. big grin

| Plato a răspuns:

Astea sunt vremurile, efectele societatii dezumanizate.

| ywar a răspuns:

Motivele sunt diverse. prostie, fudulie, oameni fara preocupari... etc!

| SalutCeFaceti a răspuns:

Deoarece nu stiu daca vor putea satisface pe viitor si pentru ca, panaa contactul sexual, tot se va discuta pe tema asta cu prietenii, unii cunoscatori, sau chiar nu, dar care oricum vor face misto legat de tema asta, indiferent de realitate (de cat de mare e penisul, doar pana nu pare gigantic).