| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce le place baietilor atat de mult sa faca sex oral fetelor?
stiu multi baieti obsedati de asta straight face
fundalove struck

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil pentru ca le place cand scot acel sunet gemind sau simte acea caldura a vaginului cand o fac.

| VacutzaRoscata explică:

CristianoR7,hai nu fi tu asa sigur si ia vezi ca pun avataru imediat la loc sa te oftic tongue
LoNely, eram doar curioasa dar stai in banca ta si vezi-ti de singuratatea ta acolo oh go on

| Balmung a răspuns:

Pai pentru ca ajuta fetele sa li se umezeasca vaginul, acel lichid este un lubrifiant natural. si daca introduci penisul in vagin, cu vaginul umed nu te mai doare penisul atta d etare.plus ca este si o senzatie placuta atat pentru baiat cat si pentru fata. e cam acelasi lucru ca sexul oral facut de fete baietilor. stimuleaza un orgasm apropiat si creste apetitul sexual.

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Nu stiu nu am incercat niciodata, dar din ce cred eu, cred ca le-ar excita mai tare. Chiar as vrea si eu sa vad un raspuns dat de cunoscatori

| degette_1911 a răspuns:

Poate se gandesc ca asa pot ajunge sa faca si alt ceva, intresanta curiozitatea ta. Esti si u curioasa sa simnti ce simt si ele?

| AloneQsFini a răspuns:

Mama ce frustrat esti. daca n-aveai o problema cu asta, nu puneai intrebareawinking

| F13Meteor a răspuns:

Iar tu vaco, bine ca ai schimbat avataru ala angry, in fine vacile nu primesc sex oralwinking, ele doar da!

| SimonykaSimo a răspuns (pentru F13Meteor):

Nici nu sti sa scrii

| aumih16 a răspuns:

Fiindca ajung mai repede la orgasm! din pacate!

| Willis a răspuns:

Le plac așa mult, pentru actul în sine, pentru că ne place când auzim cum gemeți de plăcere, chiar și pentru gustul păsăricii (în 98 % cazuri sunt dulci), și mai e momentul în care îi faci și o privești și în ochi, să îi vezi fața satisfăcută.

| ItsMatrix a răspuns:

Pai.nu stiu big grin avem o senzatie mai... buna :X.e greu se explicat laughing