| Suxi a întrebat:

Baietilor le place sa facă sex oral unei fete?

32 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Baietilor le place! fetelor nu prea le place! fiindca ele cand aud dupa aia ca se lauda cum le-au tras-o! normal ca si ele se simt prost! din toate punctele de vedere!

| aumih16 a răspuns:

Dar acum sincer trebuie sa le placa atat baietilor cat si fetelor sa faca sex dragoste!

| Seepty a răspuns:

Da le place si inca foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu au prejudecati, de ce nu?
Si sa nu uitam ca diversificarea actului sexual, intareste o relatie si alunga monotonia.Mult noroc.

| Madayna a răspuns:

Unora le place, altora nu.

| stark47 a răspuns:

Nu cred ca cineva e absolut innebunit dupa chestia asta insa din cei care o fac nu cred ca sunt prea multi care spun ca nu le place.
personal spun ca nu sunt innebunit dupa actul insine, insa imi place ca partenera mea sa fie cat mai fericita dupa partida de sex

| tteo92 a răspuns:

Iexx du-te ma cum sa bagi limba acolo, dupa cine stie cate p***e a supt in ea sa o speli tu apoi. lasa mai bine sa ma s**a ea. si appp nu sunt nici talentat cu limba, sunt talentat si desupra si dedesubt, numa cu limba nu-s, ca nu vreau sa fiu. eu sunt activ, doar *** si dau m**e.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Aud pe multi baieti sau auzeam mai demult gen:''sa nu faci sex oral fetei, dar ea sa-ti faca''
Acum cred ca s-au mai schimbat conceptiile.
Frate...n-are cum sa nu-ti placa sa faci sex oral fetei.Adica pe bune... ce poate fi mai frumos de atat?

| Freddie23 a răspuns:

Am cunoscut niste tipi care spuneu ceva de genul:
"O spal sa mor eu!"
"Elicopter imi face limba!"
Deci da e o chestie intima si oricum, atata timp cat ambii sunt de acord, orice e permis in cuplu!

| Brunette67 a răspuns (pentru Freddie23):

Inteleg, sunt foarte multi oameni care fac lucruri de genul, dar din punctul meu de vedere nu exista respect si nici iubire in cuplurile care fac asta. Mai ales dacă baiatul/barbatul se duce la prietenii lui si incepe să le povesteasca ce face el cu iubita, dacă ar iubi-o macar nu s-ar lauda cu asemenea lucruri. Mă gandesc la parintii nostri, care in momentul de fata se iubesc, se respect si impreuna formeaza o familie, chiar crezi că ei au facut lucruri de astea?

| Andr33yy a răspuns (pentru Brunette67):

Nu avem nevoie de parerile tale inapoiate, fiecare cu ce ii place, da-ti foc daca esti asa incuiata la minte, daca ti-ar fi facut cineva sex oral nu cred ca ai mai zice asa, si in plus e problema fiecarui cuplu ce si cum ii place.
Si nu compara timpurile astea cu timpurile de acum 30-40 de ani cand erau parinti tai tineri. atunci nu faceau pentru ca aveau de munca sau femeile nu isi ingrijeau "desertul" cum fac acumwinking

| Andr33yy a răspuns (pentru Brunette67):

Si nu ai 10 ani, ai 14 ca ti-am citit o postare. Esti doar o fetita mica si imatura care se crede cine stie ce, intra la intrebarile "Dragoste si sex" peste vreo 3-4 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freddie23):

Vai de mine daca am mai ras asa in ultimele 2 luni, "Elicopter imi face limba!".au unii o imaginatie, vai de mine laughing

| Brunette67 a răspuns:

Dar te-ai gandit vreodata ce fel de "fete " (ca sa nu le spun altcumva) ar accepta asa ceva atat de scarbos si de neortodox? Cum ai putea să bagi in gura un lucru atat de murdar, iar dupa să mananci sau să te saruti cu iubitul doar pentru a "satisface " baiatul de langa tine. Lumea se duce derapă, jur!

| Freddie23 a răspuns (pentru Brunette67):

Daca tot esti atat de simandicoasa, hai sa-ti spun ca unii i-o scot din cur si i-o baga`n gura! De asta ce mai zici?

| marian5888 a răspuns (pentru Brunette67):

Cred ca nu avea nevoie de raspunsul unei fetite de 10 ani, c reste si ai sa vezi sau nu ai iubit, totul pare scarbos daca nu iubesti

| Brunette67 a răspuns (pentru marian5888):

In primul rand nu am 10 ani, asa că numai vorbi fara să cunosti.
Si aceste lucruri scarboase iti spun eu, nu se fac atunci cand iubesti sau cel putin asa gandesc eu că nu toti gandim la fel.
Acest lucru dobandeste că in cuplul respectiv nu exista nici respect, nici iubire. Iti imaginezi parintii facand asa ceva din moment ce in momentul de fata se iubesc si se respecta?

| Oana92 a răspuns (pentru Brunette67):

De ce e penisul murdar? Adica e daca nu exista igiena, dar nu vorbim aici de asa ceva! E o parte a corpului, mai lasati moralitatea asta ca sunteti penibile!

| Oana92 a răspuns (pentru Freddie23):

laughing gata, e socata pe viata fata! laughingrolling on the floor

| Brunette67 a răspuns (pentru Oana92):

Fiecare om e liber să aiba o parere ok? Respectati-mi parerea, iar eu vi le respect pe ale voastre. Orcum voi credeti că tot ce apare in secolul asta e ceva " normal " laughing))) Pnm, nu toata lumea stie să facă diferenta dintre bun si rau, dar cum ziceam, fiecare cu parerea lui. Asa că faceti sex oral, peste ceva timp o să ajungeti să va *** si in urechi. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brunette67):

Esti mai proasta decat un borcan de nutella spart. Detest printesele astea ca voi, asta e adevaratul motiv pentru care nu evolueaza societatea, ca sunteti voi care aveti niste conceptii de copii de 10 ani care de abia au auzit de oral si se cred mare sexologi/sociologi. Din pacate, voi faceti parte din societate, ii faceti pe cei mai sensibili, cu ipocrizia voastra, sa le fie rusine de orice placere, sa faca totul de ochii lumii.
Ideile tale nu au nicio logica, nu aduci un argument sa iti sustii opiniile, doar arunci necontenit cu noroi. Si sa stii ca „asa e normal" nu e un argument. Sexul oral poate fi salvator pentru a aduce o fata la orgasm pentru ca vaginal e mult mai greu, dar ce stii tu? E bun de asemenea pentru a te pregati de actul mai avansat, clasic. Si cel mai bun lucru pentru a preveni sarcina. laughing
Cand iubesti, nu ti-e scarba de partener, nu e ca si cand in timpul actului sexual doar un partener are de castigat, dar asa va invata societatea, stiiiu. daca genitalele sunt scarboase, ei bine, gandeste-te cate bacterii ai tu in gura acum, de la ce ai mancat sau mai ales dimineata dupa ce te trezesti. E acelasi lucru.
Nu te astepta sa iti respectam opinia cat timp nici tu nu ii respecti pe ceilalti.
Concluzia: esti proasta, imatura, etc, te rog sa ne crezi.

| teo77 a răspuns:

Ne place mai mult invers

| DJAL3X a răspuns:

N-am incercat, dar m-as baga!

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns:

Sexul oral nu mai este o rusine sau tabu indiferent ca esti baiat sau fata

| razboinicii20 a răspuns:

Da, uneori asta ii excita mai mult decat sexul propriu-zis.

| Tupeuuuuuuuu a răspuns:

Depinde...sunt unii baieti care nu le place sa faca sex oral unei fete, si nu fac nici in ruptul capului, altii care fac fara nicio placere, doar ca sa primeasca ceea ce e firesc, iar unii baieti au o placere atat cat sa ofere cat si sa primeasca!winking Parerile sunt impartite! pawinking

| ANNAwee a răspuns:

Daaa le placeee nebunilor laughing)

| indecis2014 a răspuns (pentru ANNAwee):

De unde sti tu? tongue

| CristiiRO a răspuns:

Unor da unora nu

| Yusiii a răspuns:

Hehehe smug Da da! Iti zic eu ca le place laughing

| ratacit38 a răspuns:

Da si e super