| dianaa123779 a întrebat:

De ce băieților le place sa le faci oral (și eventual să înghiți și sperma) dar ei să-ți facă ioc de ce?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ei uite ca eu nu simt nevoia sa mi se faca sex oral, ci doar accept daca vrea partenera sa-mi faca, pentru placerea ei. Pe de alta parte, mie imi place foarte mult sa-i fac ei sex oral, nu pot sa concep un act sexual in care sa nu-i dau limbi in pasarica partenerei...si ca sa-i dau o replica unei persoane care ti-a raspuns mai devreme, uite ca imi place sa si inghit secretiile vaginale.winking

| RAY a răspuns:

Sunt mulți care ar vrea sa dea limbi, dar nu dai la orice fata, doar în relație

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand fiindca sunt incapabili sa intretina un act sexual normal, marea majoritate ori scapandus-e pe ei in primele minute ori nu au un oragan maricel, cu care sa poata produce orgasme femeilor.

In al doilea rand este chestie de orgoliu masculin, sa injoseasca femeia cand este in genunchi.
Acum depinde cat este de proasta femeia sa accepte acest lucru, fiindca marea majoritate nu sunt capabili sa ofere si ei sex oral unei fete.

Chestia cu inghituitul este doar in creierasul unuia bolnav, ca nici ei nu inghit secretiile vaginului.
De altfel este recomandat ca sexul oral sa se faca imediat dupa ce s-a facut dus sau numai cu prezervativ.

| mihai69 a răspuns:

Doamne, câți încuiați p-aici...
===
În fine.
Sexul oral e ok însă numai cu condiția să fie făcut cu acordul deplin al partenerului (nu cerșit!) Și dacă e reciproc, cu atât mai bine!

| relian a răspuns:

De ce? Este valabil si pentru femei,is unele care vor sa li se faca,ele mai putin sa faca partenerului.

De ce se intampla asa? Simplu,pentru ca nu te place cum arati fizic,pentru ca nu il atragi atit de mult incit sa faci orice.

Daca intrebi un barbat sau o femeie,niciodata nu o sa iti spuna ce am zis eu mai sus.
Omenii nu au curajul sa spuna adevarul,nu au,pur si simplu.
Eu am studiat f multi oameni,am vorbit cu ei,deci neutru si asa am aflat de ce unia fac,de ce altii nu fac anumite chestii.

Iti zic o chestie de la ceva prsoane cunoscute. Tipa nici sa nu auda vreodata de sex anal,sau de inghiti sperma unui barbat. Avea un partener de ceva ani buni,apoi si-a gasit pe altul,in sf sau desparitit.

Cu asta ce la gasit laughing am ramas trasnit cand mi-a zis a facut de toate,tot ce se poate face in materie de sex.
De ce am intrebat? Pt ca o atrage f mult respectivu,pentru ca este topita,in limba zii cum vrei dupa ala,ar vindeo si pe maicasa numai sai inghita aluia orice laughing

Deci cine spune altceva, spune povesti, totu se rezuma la cit de mult iti place partenerul cu care faci sex, cit de mult te atrage, asta e tot, restul is basme.

| Goete a răspuns:

Ce ciudat ca pe aici nimanui nu-i place, pe mine ma incanta sa mi-o suga dar la fel si sa dau limbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbaților nu le place sexul oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când apare unul și spune de sex oral și înghițit chestii ăla e tipul de bolnav psihic virgin care se uită la porno și își imaginează că și el face sex oral așa cu femeile.