| bianca2399 a întrebat:

De ce bărbaților le place sa linga / suga sanii?

14 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Chiar, de ce vă place?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar si tie i ti place ce fac ei nu? laughing

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pentru ca aia ne-au tinut in viata cand eram mici si am ramas cu amintiri placute. laughing Buuun laptic. Bine, sanii femeilor, sa ne-ntelegem.

Nu, in general, barbatii sunt atrasi de intregul corp al sexului opus si probabil si inversul e valabil. Cam asta cred ca ar fi motivul. Sanii, in cazul femeilor sunt considerati ca fiind zone intime. De aceea, creaza placere sexuala.

| RAY a răspuns:

Freud ar spune ca este o amintire timpurie retraita i dau dreptate

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sunt cele mai placute activitati pe care le poate face un barbat, in timpul unui petting meserias de neuitat, in vederea obtinerii/atingerii unor placeri deosebite ambilor parteneri.

| pufulescu a răspuns:

E o atingere, ca sa excite partenera.

| Quassaar a răspuns:

Daca pe deasupra mai si iubești femeia(fata) respectiva, îți vine sa o lingi/sugi pe de-a-ntregul. Este o dorință care vine din interior, nu are explicație. happy

| just4ubr2015 a răspuns:

Asa cum voua va place sa sugeti penisul asa si barbatii le plac sanii

| Harley18 a răspuns:

Ca sa nu fie gay. laughing

| Şaptepăcate a răspuns:

Sunt prea apetisanti sa le poti rezista

| MoxiMonny a răspuns:

Bună întrebare

| CatalinaMA a răspuns:

Uite ca eu nu mi-as fi pus intrebarea astalaughing

| MyLady111 a răspuns:

Deoarece vor sa satisfaca femeile... daca simti dureri insuportabile in timpul actiunii respective inseamna ca e un fel de razbunare pentru ceea ce i-ai facut tu(daca l-ai facut sa "urle")

| Mihai901 a răspuns:

Pai voua ce va place la penis?