| Casandra22 a întrebat:

De ce le place barbatilor să apuce, sa stranga etc. sânii mari? Chiar si in generala, cand eram copii, daca o fata, cum sunt si eu, avea sanii mari, mereu un pustan o apuca de san si o lua la fuga? Si apuca uneori foarte tare.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunt atrasi de asta.Ei nu au asa ceva si sunt curiosi plus ca au atractie sexuala

| AnoAnonima0 a răspuns:

Pentru că sânii sunt organul sexual feminin care îi atrage pe ei.Asa cum mai toate fetele aleargă după "pătrățele" așa și ei au preferințele lor.