| anonim_4396 a întrebat:

Băieți/bărbați, vă place să vi se sărute/lingă sânii?
Ce senzație vă dă?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

"Sanii"? Noi avem sfarcuri si eventual, daca ne place sa mergem pe la sala, avem pectorali...chiar nu m-as fi gandit niciodata ca avem sani.winking
Ma intrebi daca-mi place ca partenera sa-mi sarute/linga sfarcurile? Da, e placut. Presupun ca e o senzatie similara cu cea pe care o aveti voi, pentru ca ma gandesc ca terminatiile nervoase la nivelul sfarcului sunt aceleasi, si la femei si la barbati.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiecare persoana are zonele ei erogene.
Eu rareori dau de fete care sa-mi dea vreo senzatie placuta cand ma ating. Dar cand dau de una cu care "am chimie", nu prea mai conteaza unde atinge, important e felul in care o face.
Deci... Nu prea aprob metodele de genul "saruta sanii, sufla in ureche, pune degetele pe oua" laughing
Ar putea taia cheful, daca atingerile nu sunt pe placul baiatului.

| Goete a răspuns:

Mie nu, imi da senzatia ca ma confunda cu o femeie

| MrAM a răspuns:

Nu cred ca are importanta/susțin sau nu aceste lucruri.
Pro- aduce o dinamica noua in relatie fie pozitiva/negativa.
E placut insa imi place sa domin nu sa fiu dominat.
Depinde de persoana, insa daca e in cazul nostru si dureaza mai mult de 5 minute...nu prea mai conteaza detaliile.

| 3243F6 a răspuns:

Mie nu-mi place deloc. Dar sa o sarut pe ea peste tot imi place de nu mai pot.
Ma intreb daca sunt si fete carora nu le place. thinking

| mariancrisan97 a răspuns:

Imi place sa ma muste de sanul drept dar daca este cel stang imi vine sa o bat.

| DildoInFund a răspuns:

Sa fiu sincer mie imi place sa mi se linga sanii si sa imi smulga un fir de par pentru ca se face,, Piticu,, mare si gros