| anonim_4396 a întrebat:

Băieților/bărbaților le place să li se sărute sânii/sfârcurile?

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia, acest lucru poate fi aflat daca discuti cu acea persoana si va impartasiti unul altuia preferintele in ceea ce priveste actul sexual.

| RAY a răspuns (pentru LilWatamaloon):

Nu depinde de preferinte, de mici stim ca sani ne aduce hrana deci se elibereaza dopamina in creier

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde, de la caz la caz. Este binecunoscut faptul ca zona pieptului barbatilor situata in jurul sanilor/sfarcurilor este in general o zona destul de erogena la atingere, lingere si sarutare.

| Mosotti a răspuns:

Da, la unii da, la unii nu, depinde de om ce preferinte, ce fantezii are.

| Sofer a răspuns:

Sa aibă și sânii, să am ce săruta.

| Werrich a răspuns:

Da, mai ales luptatorilor de sumowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui să răspundă fiecare în dreptul său...
Când ești cu el întreabă-l.hee hee

| tup3u a răspuns:

Nu prea, parca-ș fi cu un băiat.

| Cristian84 a răspuns:

Fiecare cu placerile lui