| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii nu sunt interesati si uita detalii importante din viata cotidiana?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Nu uitam nimic din ce este important. Dar depinde ce vrei sa insemne evenimente importante. Tin minte intodeauna zilele de nastere si zilele importante ale prietenilor, tin minte toate lucrurile importante pentru iubita, o inteleg doar din priviri, stiu mereu ceea ce isi doreste, stiu ce ii place sa manance si cand, stiu ce isi doreste sa vada la tv, ce filme ii plac, locurile unde isi doreste sa mearga si cand happy Te asigur ca nu uitam nici noi barbatii, doar ca la noi conteaza si anumite lucruri, iar cand nu ne pasa de cineva, ne doare fix in interes de ei laughing)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca femeile la fel fac (numarul redus de barbati/femei care au suflet de aur apreciaza acele detalii importante).

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru mgtow):

Eu nu ii fac asa lui...