| AlliCe a întrebat:

Există eroi în viaţa cotidiana?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Exista cu siguranta insa fii sigura ca niciunul nu vrea statuie, flori si glorie. Vor pur si simplu sa fie ei. Ce fac ei e viata lor, e parte din ei si atat.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul erou din viaţa ta este chiar mama ta care te ocroteşte!
Ceilalţi sunt mai mult sau mai puţin eroi.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Da există, numai că sunt anonimi şi lor nu li se ridică statuie şi nici nu sunt popularizaţi ca şi alte " vedete ".

| Cσσкiє a răspuns:

În ziua de azi, pentru adolescenţi eroi sunt Guţă şi,, Copilul Minune,,... sad

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, fara sa aiba intentia asta.

| thealchemist a răspuns:

Mda. daca nu ai pretentia sa fie perfecti.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Da... cei ce supravietuiesc foamei si se lupta cu guvernu' superBăse!

| LCD a răspuns:

Daaaa, sigur exista. Ce eroi mai?
nu vezi ca daca te ia cineva pe strada la bataie, nu se baga nimeni pentru tine.Eroi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are un erou in viata sa, chiar daca maine il inlocuieste happy.