| Barajag a întrebat:

De ce barbatii sunt mai uituci decat noi femeile?big grin

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Mai eu unul nu-s uituc si stiu ca am o datorie fata de tine( ti am promis ca iti fac un clip) dar nu am timp si imi trebuie sa ma concentrez, sa pun suflet sa iasa ceva frumos, referitor la intrebarea ta, pot sa ti spun cu mana pe inima ca tin minte data de nastere a multor oameni apropiati si multe altele

20 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Vreau sa zic ca sunt profund jignitlaughinglaughinglaughing glm nu suntem mai uituci uneori ne prefacem ca uitam anumite lucruri pentru a iesi bine dintr'o situatie la limitabig grinbig grinbig grin sh cand uitam uitam pentru ca unii merg la fotbal... unii isi intretin familiile... unii isi inseala amanta cu sotia sh tot felul de situatiioh go on Fundabig grin

| thereforyou a răspuns:

Pentru ca barbatii se gandesc mai mult la lucrurile mai importante nu la toate chestiile minore, asa ca le uitam.

| Razvan a răspuns:

Cu cat esti mai inteligent cu atat uiti mai repede datele nesemnificative cum ar fi ziua matusii nevestei sau implinirea a 5 ani de la primul sarut dat sub o salcie.Chestiile astea conteaza pentru femei prea mult. Daca omul a uitat, nu e mare branza.Vine a doua zi cu un cadou, cerandu-si scuze ca a uitat si ii spune amantei adica secretarei sa noteze in agenda cu marker rosu aceasta dataoh go on

| aliyna a răspuns:

Nu cred ca sunt mai uituci, ci nu sunt atentii la detalii cum suntem noi femeile, nu prea dau importanta "la nimicuri". Ceea ce pentru noi poate fi foarte important, pentru ei nu are prea mare insemnatate.

| MindFreak a răspuns:

Fiindca nu dam ca voi atata importanta la detalii!

| mgtow a răspuns:

Si femeile dc fac mai mult scandal decat barbatii?

Răspuns utilizator avertizat
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Femeile sunt scandalagii pentru ca sunt si avantajate
"mai tii minte cand n-ai pus un fir de buruiana la buchetul ala de 2 orhidee 1 garoafa 2 crini 2 scai si 3 basina porcului?'

| lAuRitAs a răspuns:

Pentru ca sunt mai dotati laughing decat femeilewinking

| RalucaAlexandra a răspuns:

LAuRitAs dotati in ce?
in minte sigur nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K asa sunt ei` laughing
nu stiu asta se observa` happy
probabil au alte probleme mai "importante" servici/scoala nu stiu thinking

| princess87 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar ai mare dreptate ...barbatii sunt mult mai uituci decat femeile

| sebweb a răspuns:

Pt ca noi ne gandim la ce trebuie sa le mai cumparam femeilor si uitam de celelalte treburi imp...:p
glumeam:*

| Roby67 a răspuns:

Pentru ca... aaahhh...
Cum era intrebarea?

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pentru-ca zici sa pleci sa plimb copilul si tu vroiai sa faci sex se gandesc cu carutul in mana cine e copilul care mi-a distrus sansa sa ma *** da tu esti tu tu! Si stau cu gandul asta si nu mai aud nimic cand e vorba de sex in minte barbatul numai aude decat ahhh ahhh ahhhh sau asa e persoana lor eu personal am glumit cu ce-am scris acolo sus sunt barbati si barbatiwinking Ursuliko

| hahaha a răspuns:

Femeile au memorie de elefant big grin

| amazoana_8358 a răspuns:

Probabil ca cei doi neuroni ai lor sunt suprasolicitati!

| fallsHD a răspuns:

Pai barbatii cum vad o femeie se gandesc numai la un lucru si uita ce aveau de facut :\

| FartsMaker a răspuns:

Pentru ca femeile sunt capiate si barbati au nervi din cauza asta si cu nervi scade memoria