| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbațiilor le trebuie gagici? Eu in viața mea n-am avut gagică și sunt sănătos. Sexul se poate obține si in afara unei relații.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sex = orgasm =cea mai puternica placere cunoscuta de om, pe langa exista si iubirea care aduce suferinta, dezamagiri, amagiri

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Adevarat cu suferința. Deaceea ma uit urît cand mă gîndesc la relații.
Orgasmul înseamnă eliberarea unei substanțe in creier, a unui hormon. Aceeași senzație de euforie se poate realiza și prin folosirea unui drog. Orgasmul dureaza 15 secunde, drogul poate 1, 2 ore.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand iubesti simti placere non stop

| Freya1 a răspuns:

Da parca spuneai ca ai gagici si le manipulezi sa obti ce vrei acum gata nu mai ai.
Aha asa se explica multe din ce scrii tu aici din lipsa de experienta.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Eu la intrebarea asta zic de gagici pentru relatie, nu pentru nevoi hormonale cum am eu.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa la fiecare intrebare tu vorbesti din perspectiva altcuiva sau a cum ti-ai dori tu sa fie.Nu poti sa scrii intr-o intrebare ca ai ceva ca apoi intr-o alta ca nu ai.

| Necunoscut112 a răspuns:

Când o să fii mai mare, o să înţelegi mai bine. Bineînţeles că sexul e mişto şi poţi să ai partide excelente în afara unei relaţii. Însă miezul este iubirea. Nu se compară cu nicio altă stare de bine. Doar când ajungi să experimentezi o să îţi dai singur răspuns la întrebarea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru Hanhao):

Ti-am zis, sunt lucruri care nu pot fi explicate. Eu iti spun sigur ca implinirea supremă nu este sexul. Rămâne să experimentezi să descoperi singur.

| Bernardus a răspuns (pentru Hanhao):

Ca maimutoi*. Nu e o chestie la barbati, nu mai generaliza, faptul ca tu ai caracteristici psihopatice/sociopatice nu inseamna ca restul barbatilor nu simt iubire.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Pot fi momente faine de iubire chiar daca nu esti intr-o relatie, eu nu ma astept ca femeia de langa mine sa-mi fie fidela, cand esti intr-o relatie apar anumite sentimente ce nu sunt foarte bune, dorinta de apartinere a acelei persoane, frica de abandon (despartire). In majoritatea cazurilor asa se intampla, asta este iubire adevarata?
Astfel de oameni au probleme serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presiunea sociala vad in jur ca alti barbati au prietene si se simt exclusi daca ei nu au, ce este un lucru cam slab este ca efectul turmei daca nu esti oaia neagra. Toti iti spun de la familie la prieteni si pana la urma cedezi.
Daca poti trai fara o gagica fara relatii serioase te poti mandri nu este rusinos.

Răspuns utilizator avertizat