| Barajag a întrebat:

De ce barbatilor le place sexul mai mult decat femeilor?big grin

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Ursulika, se pare ca nici un barbat nu este destul de barbat ca sa recunoasca acest lucru laughing Se agita toti si tu, de fapt si de drept, le-ai dat unda verde ca sa se laude cu cuceririle lor laughing
Mai baieti, pai voi in loc sa fructificati intrebarea voi va agitati? laughing rolling on the floor

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika-atunci ma bucur nespus de mult ca tocmai mi-ai intarit convingereea ca tu esti una cereia ii place sexul si recunoaste.si sa stii ca in general femeile se impart in doua categorii:
1. cele carora le plac sexul si recunosc
2. cele carora le plac sexul si nu recunosc. rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andreicatalin-eu cred ca barbatilor le plac cel mai mult acordurile gramaticale.rolling on the floor rolling on the floor
asta apropo de formularea ta:
21 Iunie 2009 15:09 | Raportează ▼andreicatalin a răspuns:
Eu cred ca invers

Barbatii le plac mai mult noile cuceriri. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o femeie e mai pasiva la inceput nu e neaparat ca nu-i place sexul ci cred ca face mai mult parte din educatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Adrenalina este devină și îi înfierbântă...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ursilor? le placeeeee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai tras concluzia?

Si de ce vorbesti despre femei?

E o diferenta intre femei si fetitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca depinde de persoana si nu de sex (feminin/masculin).
Daca iti place inseamna ca ai avut/ai experiente placute, daca nu poate nu esti cu cine trebuie sau trebuie sa faci o schimbare. Totul se rezuma la partida, daca iti place mai vrei daca nu..pas. Cam asa e, parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesti barbati cu cine naiba fac sex? Nu cu femei? laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AsuL: mai hai sa fim sinceri si sa n-o mai dam pe ocolite. dupa parerea mea ambelor sexe le place sexul...fiindca daca nu ne-ar mai place sexul atunci... s-ar duce dracu lumea asta.deci si la barbati si la femei exista acea dorinta, atractie de a face sex.desi la barbati. e mai pe direct.
--- asuL ---

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca femeile simt o durere foarte mare mai ales la sexul salbatic in timp ce barbatii nu simt doar placerea corporala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca femeile simt o durere foarte mare mai ales la sexul salbatic in timp ce barbatii nu simnt doar placerea corporala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca femeile simt o durere foarte mare, mai ales la sexul salbatic, in timp ce barbatii nu simt doar placerea corporala.

| jara a răspuns:

Ba nu e corect! Noua femeilor tot ne place dar noi nu vorbin despre asta! Astai realitatea! Organele cer acctsiune!

| moldovancata a răspuns:

Pai ca sa explicam asa pe scurt si pe intelesu tuturor
barbati au hormoni care produc niste reacti in organism asfel creierur trimite un impuls in zona x si automat barbati au mai multe nevoitongue sper ca am reusit sa te fac sa intelegitongue