| pitronia a întrebat:

De ce le place barbatilor sa ejaculeze in gura femeilor?

Răspuns Câştigător
| MisMe a răspuns:

.de prosti. fara sa jignesc.big grin

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De nesimtiti ce sunt.

| DraPraaHaarp a răspuns:

De prosti:d
@Spike scuza`ma ca te intreb, dar esti virgin?thinking

| pisy_9676 a răspuns:

e cel mai dezgustator lucru pe care l-am auzit...ar fi oribil sa treci prin asa ceva

| TotulPentruUna a răspuns:

Mie nu imi place, cel putin nu in gura prietenei mele. laughing

| xXx_6498 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa-mi dau drumul in gura unei tipe...

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Mi se pare de tot cacatul faza asta nu mi miar place sa fac asa ceva si sunt baiat sunt mai sensibil si nu cred ca as putea sa fac asta nici nu m-am gandit vreodata macar.

| axaal20 a răspuns:

Deoarece e cel mai important lucru pe care il dau afara
si vor sa fie pretuit acest fapt
lasand gluma la o parte cred ca e un semn de dominare
oricum e placut sa fi supt pana la ultima picatura

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Le ceeaza placerelaughing
o placere deosebitalaughing
dar nu-si dau seama ca sunt idioti

| dyabollick a răspuns:

Pentru ca este rodul muncii lor, adica al suptului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tuturor barbatilor le place asta. Unii au anumite fantezii si asta poate fi una dintre ele, insa e important ca ambii parteneri sa vrea asta. Fiecare isi doreste anumite lucruri in materie de sex si face ceea ce i place si considera ca il satisface, de aceea e foarte importanta comunicarea.

| DinGri77 a răspuns:

Daca treaba asta ti-a spus-o un barbat, ori e prost ori te-a luat la misto, daca nu, atunci alea pe care le vezi tu sunt filme porno nu realitatea tongue