| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand am facut dragoste am avut accea chestie numita "squirting" avand in vedere ca nu e prima data cand am facut-o si nu mi s-a mai intamplat niciodata pana acum?worried (17 ani)

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

Este simplu... ai ajuns la orgasm. happy Iar vaginul tau a inceput sa se contracte probabil din cauza orgasmului... si a rezultat acel squirt. Oricum sa stii ca f. putine pot avea unu, iar baietii vad squirtul ca pe ceva f. sexy big grin

E chiar placut sa stii ca prietena ta are un squirt cu tine...

Deci bucura-te ca ai si la multe orgasme inainte. big grin

Funda?hee hee

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate
Citește și tu traducerea asta, Ioana!